10°

Sport

A A A

TRZEBIEŃ: VI Gminny Bieg Jana Pawła II

17 czerwca ulicami Trzebienia obył się VI Gminny Bieg Jana Pawła II. Jego organizatorami byli: Gmina Łęka Opatowska oraz Szkoła Podstawowa w Trzebieniu.

W kategorii dziewcząt klas I - III na dystansie 500 m I miejsce zdobyłaNatalia Jerczyńska (SP Trzebień). Druga była Roksana Baranowska(SP Opatów), a trzecia Julia Kaczmarzyk (SP Trzebień). W kategorii chłopców klas I - III na dystansie 500 m zwyciężył Kasper Jagieniak (SP Opatów), przed Szymonem Świerczyńskim (SP Trzebień). Trzecią lokatę zajął Mateusz Mega (SP Opatów). W kategorii dziewcząt klas IV - VI na dystansie 1000 m zwyciężyła Nikola Konieczna (SP Opatów). Druga linię mety minęła Diana Orzeszyna (SP Opatów), a trzecia Marlena Mierzchała (SP Łęka Opatowska). W kategorii chłopców klas IV - VI na dystansie 1000 m najlepszy okazał sięŁukasz Kubiak (SP Łęka Opatowska). Drugi był Maciej Bryja (SP Trzebień),a trzeci Dawid Nawrot (SP Opatów). Medale najlepszym sportowcom wręczył Adam Kopis, wójt Gminy Łęka Opatowska oraz Urszula Wędzicha, dyrektor miejscowej szkoły.

Autor: redakcja@radiosud.pl