11 kwietnia 2021, 18:38

Teraz

14°

Fakty

A A A

BIADASZKI: Rodzice Agatki Skąpskiej dziękują za pomoc i wsparcie

Chcemy bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do zebrania funduszy na leczenie naszej córeczki Agatki.

Dziękujemy za każde wydarzenie, które zostało przygotowane i cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Jesteśmy bardzo wdzięczni za Waszą otwartość i hojność. Dziękujemy za każde dobre słowo i możliwość zobaczenia jak ważne jest dla Was wszystkich życie całkiem obcego dla Was dziecka. Składamy serdeczne podziękowania księżom Proboszczom, przedstawicielom władz Gmin, nauczycielom i uczniom. Dziękujemy wszystkim właścicielom firm i osobom prywatnym. Dziękujemy Kołom Gospodyń Wiejskich. Dziękujemy także inicjatorom i organizatorom wszystkich wydarzeń, które odbywały się w okolicznych gminach. Dziękujemy Miłośnikom Koni za licytacje bryczek. Podziwiamy waszą kreatywność… bieg na Górę świętej Anny, pieczenie pączków, sprzedawanie długopisów, sprzedawanie ciast, bieg boso po śniegu. Dziękujemy za wszystkie licytacje i oddane na nie rzeczy. Jesteśmy wdzięczni każdemu kto włączył się w te piękne wydarzenia.

Nie jesteśmy w stanie wyrazić tego, co czujemy. Jesteście wspaniali! Serdecznie dziękujemy, że włączyliście się do grona tych wszystkich, którzy chcieli pomóc Agatce. Wasza inicjatywa bardzo dużo dla nas znaczyła, bo dzięki takim ludziom jak Wy mieliśmy nadzieję na powrót do zdrowia dla naszej najukochańszej córeczki, niestety choroba była szybsza, a Agatka nie doczekała właściwego leczenie. Dziękujemy Kamili Kostarczyk i Marcinowi Golasowi za ich pomoc, wsparcie i zaangażowanie, z Nimi i z Wami wszystkimi niemożliwe stało się możliwe.

Chcieliśmy poinformować wszystkich zainteresowanych, że wszystkie pieniądze jakie przekazywaliście na rzecz naszej córeczki zostaną jak najszybciej przekazane innym potrzebującym, aby dalej mogły pomagać.

Dziękujemy,

Anna i Krzysztof Skąpscy

Autor: redakcja@radiosud.pl