25 czerwca 2024, 06:37

Teraz

18°

Radio


Radio SUD FM to najchętniej słuchana stacja radiowa w regionie. Posiadamy 22% udziału w rynku, co oznacza, że nasz przekaz dziennie trafia do 24tys. osób.*

Rozgłośnia adresuje swój program do osób w wieku 20-65 lat, oferując najpopularniejszą muzykę w formacie AC (Adult Contemporary) oraz najistotniejsze Fakty z kraju ze świata oraz z regionu.

Alokowanie budżetu na kampanię w Radio SUD gwarantuje osiągnięcie najwyższych parametrów reklamowych. Stacja oferuje również atrakcyjne akcje niestandardowe, w tym sponsoring programów, artykuły sponsorowane czy organizację konkursów z nagrodami.

Od lat wpieramy lokalnych przedsiębiorców w poszukiwaniu wykwalifikowanych pracowników. Nasze komunikaty są niezwykle popularnym sposobem poszukiwania pracy wśród lokalnej społeczności.

Naszym Klientom oferujemy atrakcyjne warunki rabatowe!

 

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem reklamy w celu zapoznania się ze szczegółami oferty.

 

Internet


Radiosud.pl jest największym i najpopularniejszym medium internetowym w regionie.

Prezentuje on nie tylko zawartość naszych Faktów z Regionu ale stanowi również miejsce debaty publicznej, jest informatorem o lokalnych wydarzeniach oraz  popularną tablicą ogłoszeń. Oprócz informacji, publicystyki i wiadomości regionalnych portal zawiera multimedia i mechanizmy integrujące i angażujące społeczność czytelników.

W 2016 roku portal doczekał się nowej odsłony, obecnie odpowiada on na nowoczesne potrzeby rynku mediowego, umożliwiając łatwe i wygodne przeglądanie, zarówno użytkownikom komputerów stacjonarnych jak i smartfonów czy tabletów. Portal funkcjonuje pod adresem www.radiosud.pl i notuje miesięcznie nawet 1 312 678 odsłon (październik 2018) w wieku głównie od 18 do 45 lat (73% ruchu). W 2018 roku odwiedziło go 428 781 użytkowników, którzy łącznie wygenerowali prawie 9 mln odsłon.

Gazeta


Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego to dwutygodnik, którego treść stanowią informacje dotyczące siedmiu gmin powiatu kępińskiego oraz sport.

Gazeta jest w pełni bezpłatna, dzięki czemu jej nakład nie jest uzależniony od aktualnych trendów sprzedażowych. Nakład gazety wynosi 10 000 egzemplarzy, co czyni ją największą gazetą na rynku prasowym pow. kępińskiego.Namysłowski Kurier Lokalny
to pismo informujące o wszystkim, co dzieje się wokół mieszkańców powiatu namysłowskiego.

Zawarte w gazecie treści są poświęcone sprawom lokalnym mieszkańców Namysłowa i okolic. Na łamach wydawanego co dwa tygodnie NKL znaleźć można cykliczne artykuły na temat wszelkich spraw samorządowych, kultury i sportu. Gazeta stawia również publicystykę i ciekawe felietony. Siłę gazety stanowią jej czytelnicy, którzy mają realny wpływ na opisywane w niej tematy.

Nakład Namysłowskego Kuriera Lokalnego wynosi 10 000 egzemplarzy, dzięki czemu jest on największym tytułem prasowym w powiecie namysłowskim.


Kontakt


Zapraszamy do kontaktu:
Kępno
Al. Marcinkowskiego 12K
Otwarte w godzinach: 09:00-16:00
reklama@radiosud.pl
tel.: (62) 58 315 50

Reklama w Radio SUD, radiosud.pl, Kurier Powiatu Kępińskiego:
Aldona Nowakowska - 698 586 703, 62 58 315 50, mail:  aldona.nowakowska@radiosud.pl
Ewa Kowalczyk - 607 810 962, 62 58 315 50;  mail: ewa.kowalczyk@radiosud.pl
Irek Turek - 601 471 297, mail:  irek.turek@radiosud.pl 

Reklama w Namysłowski Kurier Lokalny:
Agata Sznayder - 884 085 398