16 grudnia 2018, 01:41

Teraz

-6°

Fakty

A A A

CHOBANIN: Pijany wjechał w płot

Do groźnie wyglądającej kolizji drogowej doszło 1 grudnia przed północą na drodze wojewódzkiej w Chobaninie w gminie Wieruszów.

Kierujący seatem ibiza, 30-letni mieszkaniec gminy Sokolniki, nie dostosował prędkości do panujących warunków drogowych, w wyniku czego stracił panowanie nad kierowanym pojazdem i uderzył w ogrodzenie jednej z przydrożnych posesji. - W wyniku tego zdarzenia 30–latek nie doznał obrażeń ciała - opowiada asp. sztab. Damian Pawlak z KPP. - Znacznie uszkodzony został pojazd uczestniczący w kolizji oraz ogrodzenie posesji. 

Jak ustalili policjanci na miejscu tego zdarzenia, kierujący seatem miał w wydychanym powietrzu prawie 1,5 promila alkoholu. Za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości grozi kara do dwóch lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna. Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia.

fot. OSP Wieruszów 

Autor: patryk.hodera@radiosud.pl

lubZaloguj się

Redakcja Radia SUD nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

  • ~Xcx: debil to mało powiedziane, jeszcze wyszedł z tego bez szwanku...

    22:08, 5 grudnia
  • ~antek: Debil.

    00:08, 5 grudnia