19 marca 2018, 00:02

Teraz

-12°

Fakty

A A A

KĘPNO: Bezpłatne konsultacje z dietetykiem

W dniach 13.03.2017 - 30.04.2017 wszyscy mieszkańcy Kępna i okolic będą mogli skorzystać z bezpłatnych konsultacji z dietetykiem oraz pomiarów składu ciała. Organizatorem akcji bezpłatnych konsultacji jest Centrum Dietetyczne Naturhouse w Kępnie mieszczące się przy ulicy Obrońców Pokoju 3/1.

- Naszym celem jest zmiana nawyków żywieniowych na lepsze. Mamy nadzieję, że dzięki takim akcjom przyczynimy się do podniesienia świadomości społecznej na temat właściwej diety oraz sposobów walki z nadwaga i otyłością. Centra Dietetyczne Naturhouse od lat pomagają Klientom na całym świecie w skutecznej walce z nadwagą, nasza inicjatywa bezpłatnych konsultacji w okresie wiosennym tez nie jest przypadkowa. Wiosna to czas kiedy najchętniej podejmujemy próby odchudzania. Aby jednak odchudzanie było skuteczne i bezpieczne dla naszego zdrowia, warto wcześniej skonsultować się ze specjalistą - mówi mgr Aleksandra Smardz z Naturhouse
Jak wygląda konsultacja dietetyczna?
- Podczas wizyty dietetyk wykona pomiary antropometryczne, ustali zawartość tkanki tłuszczowej i wody metabolicznej w organizmie oraz przeprowadzi wywiad dotyczący aktualnych nawyków żywieniowych. Wszystkie te elementy pomogą odkryć źródło problemu oraz zaproponować skuteczne rozwiązanie na miarę potrzeb - dodaje specjalistka w zakresie żywienia.
Jak skorzystać z bezpłatnej konsultacji?
- Aby umówić się na bezpłatną konsultację wystarczy zadzwonić pod numer 533-985-327 lub wypełnić formularz internetowy, który wyświetli się po kliknięciu linku:
http://konsultacja.naturhouse-polska.pl/


Odważ się i zrób pierwszy krok, skorzystaj z pomocy dietetyka Naturhouse i umów się na wizytę!

ul. Obrońców Pokoju 3/1

63-600 Kępno

tel. 533 985 327

e-mail: kepno@naturhouse-polska.com

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 10:00 - 18:00

Wtorek: 10:00 - 18:00

Środa: 10:00 - 18:00

Czwartek: 8:00 - 16:00

Piątek: 8:00 - 16:00


Dietetyk mgr Aleksandra Smardz

*Zaprezentowane rezultaty są wynikiem indywidualnym. Osiągnięcie takich wyników przez każdą osobę nie jest gwarantowane.

Autor: redakcja@radiosud.pl

lubZaloguj się

Redakcja Radia SUD nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Brak komentarzy.