8 grudnia 2021, 11:48

Teraz

-3°

Fakty

A A A

KĘPNO: Charytatywnie dla Laury

Klub Ośmiu Wspaniałych z Gimnazjum Nr 1 w Kępnie zorganizował imprezę charytatywną dla chorej Laury.Impreza odbyła się w hali KOSiR.

Laura to młoda dziewczyna u której zdiagnozowano nowotwór umiejscowiony na kręgosłupie. Aktualnie dziewczyna jest już po operacji i jeździ na wózku inwalidzkim. Teraz potrzebne są pieniądze na rehabilitację, która pomoże jej stanąć na nogi. Fundusze na jej leczenie próbują zdobyć uczniowie kępińskiego gimnazjum.

Jako Klub Ośmiu Wspaniałych zajmujemy się działalnością charytatywną i wolontariatem i dlatego zdecydowaliśmy się zroganizować tą imprezę.Przygotowaliśmy wiele atrakcji, staraliśmy się połączyć ze sobą propagowanie zdrowego stylu życia z pomocą dla Laury.Właściwie wszystkie kluby działające na terenie Kępna połączyły dziś swoje siły -mówiła opiekunka Klubu Alicja Kostencka

Podczas imprezy odbył się pokaz aerobiku grupowego, Cross fit, trening na trampolinach, Zumba, shape, aerobic, HIIT, pokaz treningu funkcjonalnego oraz pokaz i trening taekwon-do dla dzieci. Dla najmłodszych natomiast organizatorzy przygotowali gry i zabawy ruchowe, malowanie twarzy.Przeprowadzono też kurs pierwszej pomocy a chętni, którzy chcieli podzielić się tym co mają najlepsze mogli zarejestrować się w bazie potencjalnych dawców szpiku i komórek macierzystych.Patronat nad imprezą objęło Radio Sud.

Autor: joanna.kaczorowska@radiosud.pl

Archiwum komentarzy
Tryb sortowania komentarzy:
  • ~Sh : Laura jest silna poznalem ja przez chwile w szpitalu prosila o słuchawki pomogłem, widzialem w jej oczach ta sile walke jest silna i dzielna da rade wieże w to......

    23:25, 2 czerwca 2017, | odpowiedz
  • ~xxx : Nieee nooo Sekretarz Powiatu po prostu Wymiata! W słusznej sprawie! Brawo Magdalena!

    20:57, 2 czerwca 2017, | odpowiedz
  • ~ASG Revolution Team : ASG Revolution Team Kępno dziękuję za zaproszenie oraz udane spotkanie. Cieszymy się że mogliśmy pomóc. Zapraszamy na naszego Facebooka ---> ASG Revolution Team.

    12:18, 2 czerwca 2017, | odpowiedz