8 grudnia 2021, 09:58

Teraz

-3°

Fakty

A A A

KĘPNO: Podziękowania od Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Fundacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dziękuje za 25 lat wspólnego grania przyznając medal Wiesławowi Walasowi.
„Za niezwykłą przyjaźń i energię, która od was otrzymaliśmy w czasie finałów. Nasze styczniowe granie wspiera Polską medycynę i ratuje zdrowie i życie najmniejszych pacjentów i seniorów. Dziękujemy za wsparcie, dzięki któremu możemy, w zgodzie z najwyższymi standardami, realizować ogólnonarodowe programy medyczne i edukacyjne. Dziękujemy drodzy przyjaciele”. Taką treść zamieścił Jurek Owsiak na certyfikacie medalu, który otrzymał Wiesław Walas. Przez 25 lat Orkiestra w Kępnie grała w różnych miejscach. Nie zawsze było łatwo i przyjemnie.
Zebrane przez mieszkańców powiatu datki szerokim strumieniem sprzętu i szkoleń wracały z powrotem. W kępińskim szpitalu na każdym oddziale można odnaleźć czerwone serduszko Owsiaka. Dr. n. med. Marian Nawrot ordynator Oddziału Noworodków nie ukrywa, że dzięki Orkiestrze jego mali pacjenci mają zapewniona opiekę na znacznie wyższym poziomie. Lista specjalistycznego sprzętu, jaką otrzymał tylko Oddział Noworodkowy jest długa. Powoli sprzęt się starzeje nie ukrywał doktor.

Autor:

Archiwum komentarzy
Tryb sortowania komentarzy:
 • ~edi : Wszystko zaczęło się, gdy jakieś 10 lat temu Telewizja Trwam zrealizowała bardzo nieuczciwy dziennikarsko materiał o tym, jak straszne rzeczy dzieją się na Woodstocku: alkohol, narkotyki, demoralizacja itp. i od tamtego czasu ataki na Owsiaka nie ustają: z roku na rok stają się coraz bardziej agresywne ! Trudno się dziwić, Owsiak im kasę zabiera. Jakby to wszystko szło przez KK to byłoby OK. W zbożnym celu by to było, niekoniecznie na chorych...

  10:02, 19 kwietnia 2017, | odpowiedz
 • ~rodzic : do edi -Co ty bredzisz pieniądze klują w oczy - pytam kogo , czy to nie rzad ma obowiazek wyposazyc szpitale , a nie jakas tam pokątna orkiestra z wielką pompą wszystkich mediow , wykorzystując dzieci ,a potem ich starszemu rodzenstwu urzadza sie chuliganski festiwal taplania sie w blocie , a kto wie co wiecej...

  20:07, 18 kwietnia 2017, | odpowiedz
 • ~edi : Ja rozumiem że te zebrane pieniądze przez pana Owsiaka bardzo mocno klują w oczy Biskupów polskich , nawiedzony Kler i tym podobnych , którzy uważają że w Polsce tylko kościół ma monopol na duże zbiórki pieniędzy a pan Owsiak jest tylko konkurentem .Skoro ludzie dają pieniądze panu Owsiakowi i akceptują to co z nimi zrobi to jest to sprawa pana Owsiaka i ludzi dających pieniądze a kościołowi który nie daje dla pana Owsiaka wara od tego .......

  13:35, 18 kwietnia 2017, | odpowiedz
 • ~krzysztofjan : Z sieci Nie wchodź klecho - dałem na Owsiaka a propos tzw. kolędy.

  10:46, 18 kwietnia 2017, | odpowiedz
 • ~do POpieracza : 3/3
  Jak słyszałem ostatnio od znajomego co ksiądz wyprawiał podczas kazania na ambonie to myślał że ma chyba erekcję. Tak dziadkowi ciśnienie skoczyło. Katolicyzm musi odejść, PiS musi odejść. To niezdrowe.

  21:55, 17 kwietnia 2017, | odpowiedz
 • ~do POpieracza : 2/3
  Nie mówiąc już o czasach średniowiecza, gdyby PiS-owiacy mieli możliwość to wszystkich dziś walczących w Polsce o wolność osobistą palili by w erekcji na stosie. Tak, w erekcji.

  21:54, 17 kwietnia 2017, | odpowiedz
 • ~do POpieracza : 1/3
  Kiedyś bardzo mądry król Polski, zagrabiając ziemię Słowian postanowił zmusić ówczesnych Pogan do przyjęcia tej zbrodniczej religii. I tak nastała katolandia.. kraj w którym nie ma sprawiedliwości, równości, a za odmienne poglądy w najlepszym wypadku idzie się do więzienia.

  21:52, 17 kwietnia 2017, | odpowiedz

Więcej komentarzy