29 stycznia 2022, 02:44

Teraz

-1°

Fakty

A A A

KĘPNO: Zwycięzcy nagród w akcji "Kropla Życia"

Ponad 60 litrów krwi udało się zebrać w tym roku podczas organizowanej przez Stowarzyszenie Po Prostu Pomagam i Radia Sud akcji "Kropla Życia".Zbiórka krwi odbyła się w minioną niedzielę w hali KOSiR.

Jak zwykle okazało się, że można liczyć na mieszkańców powiatu kępińskiego, którzy chętnie dzielą się tym życiodajnym płynem z potrzebującymi. W zamian za to organizatorzy przygotowali dla krwiodawców atrakcyjne nagrody. Trzy główne zostały rozlosowane podczas festynu "Pożegnanie Lata" jaki odbył się w Bralinie. Zwycięzców wyłonili członkowie Stowarzyszenia Po Prostu Pomagam Edyta Królikowska i Ireneusz Czechlowski oraz Ewa Pastusiak z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kaliszu Oddział w Ostrzeszowie, którzy podsumowali akcję i podziękowali w imieniu całego Stowarzyszenia wszystkim tym, którzy włączyli się w to ważne wydarzenie. Weekendowy wyjazd w Sudety wylosował pan Bogdan Nolbert, mikrofala trafiła do pana Dawida Wierzby a tablet do pani Ewy Grzesiak. Dwie ostatnie nagrody ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Kępnie są do odebrania w Starostwie na ul Kościuszki. Dziś także po godz.12.00 na antenie Radia Sud odbędzie się losowanie kolejnych, atrakcyjnych nagród.

Autor: joanna.kaczorowska@radiosud.pl

Archiwum komentarzy
Tryb sortowania komentarzy:
  • ~Porazka : Dlaczego na Mianowicach dalej obowiazuje wahadlowa sygnalizacja swietlna skoro nawierzchnia jest cala juz polozona kto odpowiada za ta kpine

    11:33, 29 sierpnia 2016, | odpowiedz