17 października 2021, 05:22

Teraz

Fakty

A A A

KOBYLA GÓRA: Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach

Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie prowadzi poszukiwania mieszkańca Kobylej Góry Artura Janasa. O szczegółach aspirant Magdalena Hańdziuk, oficer prasowy KPP.
- Zaginiony 29 września w godzinach przedpołudniowych opuścił miejsce zamieszkania i oddalił się w nieustalonym kierunku – mówi aspirant Magdalena Hańdziuk, oficer prasowy KPP. - Następnie 3 października został odnaleziony przez funkcjonariuszy KP II w Chorzowie, jednakże do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania ani nie nawiązał kontaktu z rodziną. W związku z powyższym opiekun prawny, którym jest matka zaginionego ponownie zawiadomiła o zaginięciu syna. Zaginiony jest osobą ubezwłasnowolnioną, posiada orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu umiarkowanym, leczy się psychiatrycznie, zdolny do samodzielnej egzystencji, nadużywa alkoholu. Mężczyzna w przeszłości wielokrotnie oddalał się z miejsca zamieszkania i był odnajdywany na terenie całego kraju.
Poszukiwany ma z wyglądu około 50 lat. Mierzy 176 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma jasne krótkie włosy, czołową łysinę i brązowe oczy. W dniu zaginięcia ubrany był w brązowe spodnie, czarne sportowe buty z białymi paskami i jasną bluzę z kapturem. W przypadku posiadania jakichkolwiek informacji na temat miejsca pobytu mężczyzny prosimy o niezwłoczny, telefoniczny kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie, tel. 47 77 57 200/211.
Źródło: KPP Ostrzeszów

Autor: lukasz.smiatacz@radiosud.pl