22 maja 2019, 16:39

Teraz

13°

Fakty

A A A

KOBYLA GÓRA: Mandat za kradzież wody

W miniony czwartek (14 lutego) policjanci z Posterunku Policji w Kobylej Górze otrzymali zgłoszenie o kradzieży wody. Mundurowi interweniowali na terenie jednej z prywatnych posesji w gminie Kobyla Góra, gdzie miało dojść do tego zabronionego czynu. Na miejscu funkcjonariusze potwierdzili zgłoszenie, okazało się, że 33-letni mieszkaniec gminy dokonał kradzieży wody w ten sposób, że podłączył się do hydrantu przy pomocy węża strażackiego. Powstałe straty zostały wycenione na kwotę 150 zł. na szkodę Przedsiębiorstwa Komunalnego Gminy Kobyla Góra. Sprawca został ukarany mandatem karnym.
Źródło: KPP Ostrzeszów

Autor: lukasz.smiatacz@radiosud.pl

Archiwum komentarzy
Tryb sortowania komentarzy:
 • ~Real : Bardzo wspaniali tak powinien reagować każdy uczciwy człowiek i cwaniaczków żyjących kosztem innych eliminować. Komuna nie wraca tylko normalność i przyzwoitość bo w komunie kradli wszystko i takie śmiecie dalej tak postępują.

  10:04, 19 lutego, | odpowiedz
  • ~xxx do: ~Real : Popieram! Masz rację Real. Wychowani w komunie uważają, że musi być przyzwolenie społeczne na kradzież lub inne łamanie przepisów, bo co tam. Polskie chamstwo i cwaniactwo górą. Na sąsiada donosić nie wypada, bo jak ja ukradnę to sąsiad doniesie na mnie, a tu nie o to chodzi. Nic się z nieba nie bierze i ktoś w końcu musi zapłacić za ubytki, a kto (znak zap.) My wszyscy, ale takie tłumoki tego nie pojmują, tylko są bardzo obrażeni, że ktoś na nich doniósł. Kasować takie gnidy jak tylko się da.

   16:54, 19 lutego, | odpowiedz
 • ~Nie Kapus : Wspaniali sąsiedzi, nic tylko pozazdrościć, komuna wraca, TW nie brakuje.

  06:23, 19 lutego, | odpowiedz