14 sierpnia 2020, 04:09

Teraz

17°

Fakty

A A A

WIERUSZÓW: Mistrzowie docenieni na sesji

Od serii podziękowań rozpoczęła się czwartkowa sesja Rady Miejskiej w Wieruszowie. Na forum doceniono sportowców oraz ich trenerów. Były ciepłe słowa, kwiaty oraz listy gratulacyjne.

Gratulacje dla Jakuba Sikorskiego, podopiecznego wieruszowskiego klubu "Husaria" za zdobycie brązowego medalu Mistrzostw Polski w Kickboxingu - w kategorii JUNIOR.

Gratulacje dla zawodników klubu GRU-KO za zdobycie 4 tytułów Mistrzowskich, 3 tytułów v-ce Mistrza oraz 3 tytułów II v-ce Mistrza, oraz w klasyfikacji generalnej zajmując wysokie III miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski Shinkyokushin Karate PFKK.

Gratulacje dla zawodników Wieruszowskiego Klubu Kolarskiego za zdobycie 3 tytułów Mistrzowskich i 3 tytułów v-ce Mistrza w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego w MTB.

Gratulacje dla tenisistów Gminnego Uczniowskiego Klubu Sportowego „Prosna” w Wieruszowie za zajęcie od I-III miejsca w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego w tenisie stołowym.

Gratulacje dla Andrzeja Kucha za zajęcie 3 miejsca w Halowych Mistrzostwach Polski Seniorów. Andrzeja reprezentował trener Jarosław Urbaniak.

Gratulacje dla Łukasza Dembeckiego za zdobycie I miejsca w Międzynarodowych Zawodach Modeli Pływających klas FSR.

Autor: wieruszow@radiosud.pl