8 grudnia 2021, 12:03

Teraz

-2°

Fakty

A A A

OGŁOSZENIE: Podziękowanie Starosty Kępińskiego Witolda Jankowskiego

Podziękowanie Starosty Kępińskiego Witolda Jankowskiego

Składam serdeczne podziękowania wszystkim osobom, których pomoc i zaangażowanie przyczyniły się do organizacji festynu „Pożegnanie lata 2016” jednego z największych wydarzeń kulturalno-społecznych organizowanych na terenie Powiatu Kępińskiego.

W szczególności wyrazy uznania kieruję do Wójta Gminy Bralin i pracowników Urzędu Gminy w Bralinie, którzy zadbali o właściwe przygotowanie terenu dla potrzeb organizacji festynu. Należy podkreślić zaangażowanie służb ratunkowych w tym przede wszystkim jednostek OSP z Goli, Chojęcina, Bralina i Mnichowic, Komendy Powiatowej Policji w Kępnie oraz zespołu ratunkowego SPZOZ w Kępnie. Powodzenie festynu to również pomoc okazana przez mieszkańców Bralina, którzy udostępnili na potrzeby organizacji parkingów swoje grunty.

Dziękuję przede wszystkim mieszkańcom Powiatu Kępińskiego, którzy tak licznie przybyli w minioną niedzielę do Bralina. Zadowolenie i uśmiech uczestników festynu to najlepsza nagroda dla nas – organizatorów. Jednocześnie przepraszam mieszkańców Bralina za wszelkie niedogodności wynikające z jego organizacji.


Starosta Powiatu Kępińskiego

Autor: zaczyk@radiosud.pl