28 stycznia 2022, 01:18

Teraz

Fakty

A A A

REGION: Poszukiwani sklepowi złodzieje

Wieruszowscy policjanci poszukują sprawców kradzieży alkoholi oraz produktów spożywczo – przemysłowych. Do tego przestępstwa doszło w jednym z obiektów handlowych w Lututowie w powiecie wieruszowskim. Łącznie łupem złodziei padły produkty o wartości ponad 800 złotych. - Publikujemy wizerunki trzech podejrzewanych w tej sprawie mężczyzn - przekazuje policja.

Do przestępstwa kradzieży sklepowej doszło 14 października 2021 roku przed godziną 19.00 w Lututowie w powiecie wieruszowskim. Wówczas w jednym z marketów trzej nieznani mężczyźni, wykorzystując nieuwagę pracowników sklepu, skradli alkohol oraz produkty spożywczo – przemysłowe o wartości ponad 800 zł i uciekli.

Policjanci pracując nad sprawą zabezpieczyli m.in. nagranie zapisu monitoringu obiektu. Zapis urządzenia zarejestrował trzech młodych mężczyzn, którzy dokonali przedmiotowej kradzieży. - Poniżej publikujemy sylwetki osób podejrzewanych o to przestępstwo. Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje w tej sprawie lub rozpoznają podejrzewanych, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Wieruszowie (tel. 47 84 56 211) lub z najbliższą jednostką Policji. Osobom kontaktującym się zapewniamy anonimowość - przekazuje asp. sztab. Damian Pawlak.

Autor: wieruszow@radiosud.pl