27 listopada 2021, 00:10

Teraz

Fakty

A A A

PROMOCJA: Osiedle Bukowe w Wiosce - kameralna przestrzeń blisko miasta

Syców i jego sąsiednie miejscowości w ostatnich latach stały się atrakcyjnymi lokalizacjami dla deweloperów. Dostrzegając potencjał tych terenów, tworzą oni wygodne enklawy, w sam raz dla rodzin z dziećmi oraz osób pragnących odpocząć od miejskiego zgiełku.

Świetnym przykładem tego typu działań jest Wioska - nieduża miejscowość, położona wśród terenów zielonych, cicha, a jednocześnie świetnie skomunikowana z Sycowem. W jej bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się także malownicze Jezioro Kukuła.

Obecnie na tym terenie powstaje nowa inwestycja mieszkaniowa – Osiedle Bukowe. Kompleks tworzy 7 kameralnych budynków, w których łącznie znaleźć można 28 mieszkań. To osiedle idealne dla osób, które cenią sobie prywatność i spokój. Widząc rosnące na budowie bloki, bez trudu można wyobrazić sobie bawiące się w leniwe popołudnia dzieci i odpoczywających w przydomowych ogródkach dorosłych. To właśnie ogródki stanowią jeden z głównych wyróżników Osiedla Bukowego. Daje to możliwość stworzenia własnego, zielonego azylu. Przestrzeń do odpoczynku to często element, którego brakuje mieszkańcom domów wielorodzinnych. Na nowym osiedlu w Wiosce nie ma tego problemu.

Wszystkie budynki są 2-kondygnacyjne, przykryte spadzistym dachem. Dzięki temu kompleks bardzo dobrze wpisuje się w otaczający go krajobraz, gdzie dominuje zabudowa jednorodzinna. Osiedle jest utrzymany w skali przyjaznej człowiekowi. Nie są to wysokie, przytłaczające bloki, a nieduże, sąsiedzkie osiedle.

Ciekawym elementem zabudowy są również elewacje. Opierają się one na neutralnej, biało-szarej kolorystyce, jednak każdy z budynków został wzbogacony o akcent kolorystyczny. Każdy dom zawiera barwny element w innym kolorze, co ułatwia jego identyfikację.

Dwa typy mieszkań
Jeśli chodzi o same mieszkania, na osiedlu w Wiosce znajdziemy zarówno szeregi, jak i standardowe mieszkania.

Mieszkanie jednopoziomowe to przestrzeń o wielkości ok. 60 m2. Charakteryzuje ją logiczny układ funkcjonalno-przestrzenny, zawierający 2 sypialnie, łazienkę oraz przestronny salon z aneksem kuchennym. Dodatkowo w parterowych mieszkaniach znajdziemy garderobę.

Szereg natomiast to dwupoziomowe mieszkanie, którego metraż to ok. 106 m2. Parter apartamentu w znacznym stopniu zajmuje salon z wyjściem do ogrodu. W tym typie mieszkań, na pierwszym poziomie znajdziemy również klatkę schodową, toaletę oraz, w przeciwieństwie do mniejszych mieszkań, osobną kuchnię. W szeregu zaprojektowano także 3 pokoje, garderobę i łazienkę, które usytuowane są na piętrze. Dodatkowo w standardzie deweloper zapewnia ogrzewanie podłogowe w łazience.

Więcej informacji o Osiedlu Bukowym dostępne jest na stronie dewelopera BARY lub w biurze nieruchomości JOT-BE, wyłącznego sprzedawcy inwestycji (tel.: 609 222 530; m.rogoz-lukasik@jot-be.pl).

Autor: redakcja@radiosud.pl