24 września 2023, 18:58

Teraz

17°

Fakty

A A A

RADIO SUD: Rekordowa kwota za Kępińskie Złote Serduszko

Kępińskie Złote Serduszko Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zostało wylicytowane na naszej antenie za kolejną rekordową kwotę.

Apteki Na zdrowie Dariusz i Wojciech Pławeccy, wylicytowali Kępińskie Złote Serduszko za rekordowe 15 000 zł, to o 3 tysiące więcej niż ubiegłoroczny rekord należący także do braci Pławeckich.
- Z bratem bierzemy udział w licytacji, bo chcemy dać coś od siebie dla tego morza potrzeb w polskiej służbie zdrowia. Na co dzień mamy do czynienia z dziećmi i osobami starszymi i widzimy, że duża jest potrzeba zapełnienia tej luki finansowej, która trapi nasze państwo - powiedział tuż po wygraniu licytacji jeden z właścicieli sieci Aptek Na Zdrowie, Dariusz Pławecki.
Wiemy już co stanie się z kolejnym Kępińskim Złotym Serduszkiem WOŚP, które wylicytowali bracia Pławeccy.
- Myślę, że na pewno jedno z tych serduszek powędruje do apteki w Wieluniu, gdyż tutaj jeszcze brakuje takiego serduszka, żeby można było powiesić na ścianie i żeby pacjenci mogli zobaczyć, że służymy pomocą nie tylko im, ale i wspieramy akcje charytatywne - dodał Dariusz Pławecki.
Być może nie do trzech, a do czterech razy sztuka i już z rok podczas kolejnego finału WOŚP, Apteki Na Zdrowie Dariusz i Wojciech Pławeccy, włączą się w bicie kolejnego rekordu za Kępińskie Złote Serduszko.

Autor: