18 listopada 2018, 09:19

Teraz

Fakty

A A A

SŁUPIA: Konsultacje w sprawie przedszkola

W 2019 r. planowana jest rozbudowa przedszkola w Słupi pod Kępnem. W Urzędzie Gminy w Baranowie odbyło się w tej sprawie spotkanie konsultacyjne. Przedyskutowano koncepcję obiektu. Wkrótce powstanie projekt budowlany. Przeprowadzono również wstępne rozmowy na temat ewentualnych możliwości dofinansowania. Gmina ma możliwość pozyskania środków unijnych, jednak dotyczą one tylko niewielkiej części infrastruktury. Planuje się pozyskać środki zewnętrzne na zajęcia dodatkowe dla uczniów, dokształcanie nauczycieli oraz wyposażenie sali przedszkolnej w meble, sprzęt TIK (sprzęt informatyczny i telekomunikacyjny w tym: komputer wraz z oprogramowaniem, monitor, drukarka, kserokopiarka) czy audiowizualny. Forma wsparcia, jaką oferuje program, skupia się jedynie na pomocy dla przedszkolaków trzy - i cztero-letnich oraz bieżącym funkcjonowaniu planowanego do rozbudowy przedszkola przez okres 12 miesięcy.

Autor: joanna.kaczorowska@radiosud.pl

lubZaloguj się

Redakcja Radia SUD nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

 • ~Karla: Kochani zgoda buduje a nienawiść rujnuje to takie proste a tak trudne do wprowadzenia w czyn czasami trzeba zadziałać ponad podziałami pozdrawiam w tą setną rocznicę niepodległości

  11:29, 11 listopada
 • ~Xyz: To chyba ty masz problem ze zrozumieniem tekstu czytanego. Gdzie jest napisane że to konsultacje społeczne Jeśli masz coś do dodania to zawsze możesz przyjść do urzędu czy do szkoły i zgłosić swoje pomysły. Chyba że wolisz siedzieć na tyłku przed komputerem i żalić się na jak to nazywasz jedynie słuszne decyzje.

  09:44, 9 listopada
 • ~Do lala: Opinię to niecały miesiąc w tył trzeba było wyrazić przy urnie wyborczej a teraz to wara od jedynie słusznych decyzji.

  20:40, 8 listopada
 • ~lala: chyba nie rozumiesz słowa konsultacje !

  20:16, 8 listopada
 • ~Strazak: A co tam mądrego chcesz od siebie dodać Ja zaufam Pani Dyrektor szkoły, która obecna była na tym spotkaniu i sądzę że wie czego tej placówce potrzeba.

  17:24, 8 listopada
 • ~lala: Skoro to konsultacje to gdzie można wyrazić swoją opinię

  15:23, 8 listopada