18 marca 2018, 20:19

Teraz

-10°

Fakty

A A A

TRZCINICA: Walne Zgromadzenie Gminnej Spółki Wodnej

W Urzędzie Gminy w Trzcinicy odbyło się Walne Zgromadzenie Gminnej Spółki Wodnej w Trzcinicy.

W zebraniu uczestniczyli przedstawiciele: Urzędu Gminy w Trzcinicy: Wójt Gminy Trzcinica Grzegorz Hadzik, Kierownik Referatu Gospodarki Komunalnej Andrzej Stryjakiewicz, Wielkopolskiego Zarządu Melioracji i Urządzeń Wodnych w Poznaniu Oddział w Ostrowie Andrzej Franka, Związku Spółek Wodnych w Kępnie Stanisław Parzonka, Eugeniusz Sawicki i Patrycja Głowik. Tematem Walnego Zebrania było sprawozdanie Przewodniczącego Spółki Andrzeja Warzechy z działalności Zarządu za rok 2016 oraz sprawozdanie Komisji Rewizyjnej z przeprowadzonej kontroli finansowej. Po dyskusji nad sprawozdaniem Zarządowi Spółki udzielono absolutorium za rok 2016. Utrzymanie urządzeń melioracyjnych w sprawności technicznej w 2016 roku realizowane było według planu potrzeb. Przedstawiciel Związku Spółek Wodnych w Kępnie Stanisław Parzonka przedstawił i omówił plan potrzeb konserwacyjnych na 2017r. w rozbiciu na poszczególne miejscowości i obiekty spółki. Wójt Gminy Grzegorz Hadzik podziękował za możliwość spotkania i uczestnictwa w dyskusji. Zapewnił, iż wzorem lat ubiegłych Gmina Trzcinica wesprze działania Spółki Wodnej środkami finansowymi w celu poprawy funkcjonowania gospodarki wodnej.

Autor: joanna.kaczorowska@radiosud.pl

lubZaloguj się

Redakcja Radia SUD nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

  • ~tere fere: pobiera się opłaty za rów ,który jest za sąsiadem i się nic nie robi - ale spółka jest ciekawe kiedy to się skończy

    15:13, 19 lutego 2017