8 grudnia 2021, 10:10

Teraz

-3°

Fakty

A A A

WIERUSZÓW: Narozrabiał z zazdrości

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wieluniu wyjaśniają okoliczności uszkodzenia dwóch pojazdów, do których doszło 14 października na jednym z osiedli mieszkaniowych w Wieruszowie. Podejrzany już usłyszał zarzuty w tej sprawie. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

14 października po godzinie 1:00 na jednym z osiedli w Wieruszowie policjanci ujawnili uszkodzone pojazdy marki vw golf i vw passat, które miały powybijane szyby oraz uszkodzone elementy oświetlenia i karoserii. Wieruszowscy stróże prawa natychmiast zajęli się tą sprawą. - Dzięki dobremu rozpoznaniu środowiska szybko ustalili, że umyślnego uszkodzenia pojazdów mógł dopuścić się 34–letni mieszkaniec powiatu pajęczańskiego. Mężczyzna po wcześniejszym zażyciu w nadmiernej ilości leków z zamiarem popełnienia samobójstwa ukrył się w jedynym z kompleksów leśnych w gminie Wieruszów - relacjonuje asp. sztab. Damian Pawlak z KPP. 

Wieruszowscy policjanci szybko odnaleźli desperata, który przyznał, że uszkodził te pojazdy, ponieważ nie może pogodzić się z rozstaniem z właścicielką jednego z uszkodzonych aut. Właściciel vw golfa oszacował wartość uszkodzeń w swoim pojeździe na 4 tys. zł. Wartość uszkodzenia vw passata jest ustalana. 34 – latek po odnalezieniu trafił do szpitala, skąd po zwolnieniu usłyszał zarzuty uszkodzenia mienia oraz gróźb karalnych, których miał się wcześniej dopuścić względem pokrzywdzonej. 

Autor: wieruszow@radiosud.pl

Archiwum komentarzy
Tryb sortowania komentarzy:
 • ~Pan Laweta : Ze 5 tys wartny bedzie zalezy czy 1.9 w tedeiku czy zlom 2.0 tdi , moze ma dsg i nowy dwumas , moze pompowtryski nowe po akcji serwisowej, moze fabryczne navi ma , kurde duzo by wymieniac

  19:12, 18 października 2017, | odpowiedz
 • ~WRO : A TEN ANGIELSKI PASSAT

  08:27, 18 października 2017, | odpowiedz
 • ~Adrian : 1500zł to same felgi z oponami Matti. Nie bądź zazdrosny

  10:01, 17 października 2017, | odpowiedz
 • ~matt : Golf warty 1500 zł ma uszkodzenia wycenione na 4000 zł :D

  08:04, 17 października 2017, | odpowiedz