25 marca 2019, 00:09

Teraz

Rozrywka i oświata

A A A

KĘPNO: 24 marca rusza Pchli Targ

Burmistrz Miasta i Gminy Kępno oraz Zarząd Spółki Projekt Kępno serdecznie zapraszają w sobotę dnia 24 marca na targowisko miejskie przy ul. Polnej w Kępnie. W tym dniu pierwszy raz uruchomiony zostanie w Kępnie pchli targ, który pozwoli dać drugie życie przedmiotom, książkom i sprzętom, które będzie można sprzedać, wymienić lub kupić po okazyjnych cenach. Zapraszamy wszystkich Państwa do zrobienia wiosennych porządków w szafach, na strychach, w piwnicach lub w pokojach swoich pociech. 
Od godz. 9.30 szczególnie  zapraszamy rodziców z dziećmi. Na najmłodszych czekać będą liczne gry i zabawy, konkursy prowadzone przez  Animatora, warsztaty plastyczne z zajączkiem, od godz. 10.30-11.00 pokaz szkolenia psów przez Spartakus K9 prowadzony przez  Łukasza Kwiatka. 

Od godz. 11.30-12.30 pokaz pierwszej pomocy prowadzony przez Państwową Straż   Pożarną z Kępna. Do nabycia na targowisku będą  również rękodzieła świąteczne przygotowane przez Warsztaty Terapii Zajęciowej ze Słupi, Środowiskowy Dom Samopomocy , Klub Seniora "Pod Żurawiem" oraz stowarzyszenie działające przy kępińskiej noclegowni.

Autor: redakcja@radiosud.pl

Archiwum komentarzy
Tryb sortowania komentarzy:
  • ~zainteresowany : Nie rozumiem, targ, to targ, po co te dziwne pokazy
    Amatorów staroci to nie interesuje.

    22:32, 20 marca 2018, | odpowiedz