18 marca 2018, 20:17

Teraz

-10°

Rozrywka i oświata

A A A

KĘPNO: Laureaci Konkursu Wokalnego "Kępińskie Kolędowanie"

W Kępińskim Ośrodku Kultury odbył się Konkurs Wokalny "Kępińskie Kolędowanie".Laureaci Festiwalu wystąpią w finałowym koncercie w najbliższy piątek, 13 stycznia.

W konkursie udział wzięło 50 wykonawców, których zadaniem było przedstawienie jednego utworu muzycznego o tematyce bożonarodzeniowej.Przesłuchiwani byli oni w dwóch kategoriach:dzieci od 8do 12 lat oraz powyżej lat 13.Uczestników oceniało jury:przewodnicząca Anna Majewska, długoletnia dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Kaliszu, Marek Kowalski, pedagog, muzyk, kompozytor oraz Anna Niesobska, dyrektor KOK w Kępnie.Komisja konkursowa pod uwagę brała dobór repertuaru,oryginalną aranżację, kulturę sceniczną oraz umiejętności wykonawcze.

Poziom był bardzo wyrównany i powiem szczerze, że osobiście w tej rozległej punktacji, którą sobie ustaliło jury, najniższą oceną w moim wykonaniu było -4.Będziemy mieli kłopot z wyborem tych najlepszych, chociaż ze trzy, cztery osobowości muzyczne, którym już warto absolutnie pomóc i które mają zdolności i podejrzewam, że także praktykę sceniczną, już się tu pojawiły. A reszta była po prostu świetnia - mówiła Anna Majewska.

Laureaci wybrani przez jury wezmą teraz udział w koncercie finałowym "Kępińskiego Kolędowania",który odbędzie się w piątek 13 stycznia o godz.18.00 w Kępińskim Ośrodku Kultury.
Warsztaty przygotowujące do koncertu rozpoczynają się w najbliższy czwartek 12 stycznia o godz. 11.00 w Kępińskim Ośrodku Kultury.

Laureaci 

1. Wiktorię Bielińską
2. Stanisława Napierałę
3. Aleksandrę Płatek
4. Weronikę Kozłowską
5. Natalię Kałuzińską
6. Agatę Jerczyńską
7. Elizę Teper
8. Zuzannę Barygę
9. Lenę Czekała
10. Martynę Pawełczyk
11. Amelię Zysiek
12. Alicję Ciesielską
13. Igę Wojciechowską
14. Aleksandra Ciesielskiego
15. Dagmarę Stanikowską
16. Wiktorię Jędrysiak
17. Katarzynę Panaszek
18. Julię Zadworną
19. Zuzannę Bonczol
20. Maję Ciach
21. Paulinę Jarząb
22. Sandrę Stochmiałek
23. Maję i Sarę Kasprzak
24. Wojciecha Wróbla
25. Izabelę Mularczyk
26. Pawła Maryniaka
27. Adriannę Wąsik

Autor: joanna.kaczorowska@radiosud.pl

lubZaloguj się

Redakcja Radia SUD nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Brak komentarzy.