17 kwietnia 2024, 08:00

Teraz

Rozrywka i oświata

A A A

ŁĘKA OPATOWSKA: Wernisaż Marleny Jeziornej

W Rządcówce w Łęce Opatowskiej odbył się wernisaż fotografii Marleny Jeziornej, rodowitej mieszkanki gminy Łęka Opatowska zatytułowany: „Naturalnie:  zatrzymać się – dostrzegać – czuć - być”.


Autorka poprzez fotografię i swoją twórczość, pokazuje wszystkie te chwile z aparatem, które sprowadzają się do jednej puenty -  w natłoku codzienności warto zatrzymać się, by dostrzec i celebrować piękno chwil, które otacza nas każdego dnia. Istotne jest to, aby dostrzec i poczuć sercem, to co ofiaruje przyroda oraz uwiecznić wszystkie ulotne chwile w życiu. Marlena opowiadała również o tym, jak zaczęła się Jej przygoda z fotografią. Czym jest dla niej Jej pasja. Autorka brała udział w warsztatach fotograficznych w Ostrzeszowskim Centrum Kultury, prowadzonych przez fotografa Kamila Cichonia. Miała możliwość rozwoju swojej pasji i nauki z zakresu fotografii cyfrowej i analogowej m.in. w ciemni fotograficznej.
   Podczas wernisażu można było podziwiać fotografie przedstawiające krainę naturalnego piękna – przyrody. Zaprezentowane zostały także prace o tematyce formy, kształtu, architektury i reportażu. Podsumowaniem wernisażu była prezentacja multimedialna fotorelacji z koncertu zespołu „Mazowsze”. Wystawę można podziwiać do końca kwietnia w Filii Bibliotecznej w Łęce Opatowskiej w godzinach pracy biblioteki.


źródło: Filia w Łęce Opatowskiej


 


 

Autor: joanna.kaczorowska@radiosud.pl