26 stycznia 2021, 13:30

Teraz

Rozrywka i oświata

A A A

REGION: Weekendowe zapowiedzi

PIĄTEK-15.07


Na kępińskim Rynku w ramach Muzycznego Lata usłyszeć będzie można włoskie przeboje i nie tylko. Będą również greckie i polskie hity. Wystąpią Aleksander Hącia oraz Lidia Kulik. Początek jak zawsze o 19.30.SOBOTA-16.07


Weekend Country nad zalewem w Stradomi Wierzchniej odbędzie się przy rytmach zespołu Droga Na Ostrołękę. W programie parada motocyklistów i różnego rodzaju konkursy. Wstęp wolny.

W ramach Dni Gminy Łęka Opatowska na boisku sportowym w Opatowie o godz.19.00 rozpocznie się zabawa taneczna a o 22.15 pokaz PIXEL POI.


Gminny Ośrodek Kultury w Lututowie zaprasza na III TURNIEJ SIATKÓWKI PLAŻOWEJ o Puchar Wójta Gminy Lututów, który odbędzie się od godz. 12:00.NIEDZIELA-17.07


Zapraszamy na Regionalny Pokaz Koni i Paradę Bryczek w Sokolnikach. Impreza kolejny raz zostanie przeprowadzona na terenie parku w Sokolnikach. Rozpoczęcie o godz. 14.00. Na 16.00 przygotowano pokaz grupy kaskaderskiej, następnie występy lokalnych artystów i zabawa taneczna.

O godzinie 17:00 na dziedzińcu ostrzeszowskiej baszty odbędzie się koncert operetkowy w wykonaniu solistów scen poznańskich pt. Arie i operetki z nutką humoru w wykonaniu artystów Teatru Muzycznego w Poznaniu. W koncercie usłyszymy znane arie z operetek i musicali takich jak: „Wesoła wdówka”, „Księżniczka czardasza”, „My fair lady”. 


Dni Gminy Łęka Opatowska rozpoczną na boisku sportowym w Opatowie o godz.14.00 występy uczniów SP w Opatowie, następnie program dla dzieci "Kolorowa ulica Sezamkowa", kabaret EWG, pokaz taekwondo, występy taneczne a o 20.30 Gwiazda Wieczoru After Party.

OSP Jutrków zaprasza na festyn rodzinny, który rozpocznie się o godz. 15.00. W programie różne atrakcje oraz lot helikopterem. Start jest uzależniony od warunków atmosferycznych.

Na terenie obok Domu Ludowego w Kuźnicy Trzcińskiej odbędzie się festyn sołecki i turniej piłki siatkowej plażowej drużyn dwuosobowych. Początek rozgrywek o godz.11.00, natomiast początek festynu o godz.14.00. W programie przewidziano występy artystyczne, małą gastronomię i liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych.

Autor: joanna.kaczorowska@radiosud.pl