8 grudnia 2021, 11:30

Teraz

-3°

Rozrywka i oświata

A A A

REGION: Wydarzenia weekendowe

PIĄTEK-18.11

O godz. 19.00 w Kulturalnej Bramie Sycowian (sala USC nad Muzeum Regionalnym) wystąpi zespół Full-X. Serdecznie zapraszamy miłośników jazzu i nie tylko. Wstęp wolny.

Kępiński Ośrodek Kultury zaprasza młodzież i dorosłych do nowo wyremontowanych sal należących do Kępińskiego Ośrodka Kultury w budynku Dworca PKP na jubileuszowe spotkanie z nowoczesnymi grami planszowymi. Spotkanie od godz.16.00.

Wernisaż prac Zygmunta Zimocha odbędzie się w Gminnym Centrum Kultury w Bolesławcu. Początek o godz.17.00.


SOBOTA-19.11


W sali widowiskowej Wieruszowskiego Domu Kultury odbędą się 2. Senioralia Regionu Wieruszowskiego czyli Otwarty Przegląd Twórczości Artystycznej z okazji obchodów Ogólnopolskiego Dnia Seniora. W programie występy chórów UTW, spektakle, prezentacja poezji i książki. Początek o godz.10.00.

VII Spotkanie Na Styku Kultur Religii i Czasów organizuje Stowarzyszenie Socjum Kępno i Okolice.Początek spotkania o godz.18.00 w Kępińskim Ośrodku Kultury.

NIEDZIELA-20.11


Sympatyków tenisa stołowego zapraszamy o godz. 10.00 do udziału w II rundzie III GRAND PRIX TENISA STOŁOWEGO SYCÓW 2016. Rywalizacja tradycyjnie odbywać się będzie na hali MOSiR Syców.


Piknik Ekologiczny odbędzie się w sali gimnastycznej Gimnazjum w Opatowie. W programie m.in łamigłówki ekologiczne, pokaz mody i rozstrzygniecie konkursu "Eco Fashion",mini kiermasz Bożonarodzeniowy, rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Świat zanieczyszczony ma same złe strony" oraz kącik słodkości. Początek Pikniku o godzinie 14.00.

Koncert zespołu Akcent odbędzie się w hali Kępińskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji o godz.16.00.

Autor: joanna.kaczorowska@radiosud.pl