22 maja 2019, 16:52

Teraz

13°

Rozrywka i oświata

A A A

SIEMIANICE: C-Bool, Dejw, Łobuzy

C-Bool, Dejw, Łobuzy - to największe gwiazdy tegorocznych Dni Gminy Łęka Opatowska, które odbędą się w wakacje 20-21 lipca w Siemianicach.

Gmina Łęka Opatowska każdego roku stara się organizować kulturalne wydarzenia w różnych sołectwach. - Najważniejsze są logistyczne uwarunkowania, aby organizować takie imprezy. Przez cztery ostatnie lata udało się to zrobić w czterech największych miejscowościach. Ważny jest też zapał miejscowej społeczność, sołtysa, rady sołeckiej i organizacji, które zdecydowały się podjęcia takiego przedsięwzięcia, bo to jest ogrom pracy. Z każdym rokiem poprzeczkę mamy wyżej zawieszoną, bo nasze imprezy cieszą się coraz większą popularnością w regionie. Ilość gości na dniach gminy wzrasta. Już teraz zapraszam do Siemianic na tegoroczne wydarzenie - mówił wójt Adam Kopis.

C-BooL, to dj, który jest doskonale znany miłośnikom muzyki klubowej. Jego single regularnie goszczą na listach przebojów w stacjach radiowych. Dejw i Łobuzy, to gwiazdy z gatunku disco-polo. Oprócz nich na scenie zobaczymy kilka innych atrakcji i koncertów. Odbędzie się także bieg uliczny.

Autor: daniel.tarchala@radiosud.pl