19 marca 2018, 00:06

Teraz

-12°

Sport

A A A

BOKS: Są jeszcze bilety na niedzielną galę

I Gala Boksu Olimpijskiego, która odbędzie się w niedzielę od 14.30 na terenie hali sportowej Gimnazjum nr 1 w Wieruszowie ma na celu popularyzację boksu olimpijskiego wśród mieszkańców naszego powiatu - zapowiada Gminny Ośrodek Sportu i Turystyki. 

Przewidzianych jest 16 walk w różnych kategoriach wagowych. W gali wezmą udział zawodnicy z następujących klubów: Widzew Łódz, Gwardia Łódz, Shark Łódz, Jungle Gym Bałuty, KS Bełchatów Niezrzeszony, ŁKS Łódz, Skalnik Wiśniowka KIELCE, Broń Radom,  Bombardier Wrocław,KS Środa Śląska, BOKS LUBIN, KKS HEROS Pabianice, COPACABANA Konin, BAGASTARIAN  BOXXING POZNAŃ, BOKS BOZNAŃ, ŁÓDZKA AKADEMIA SPORTU 

Będzie też możliwość bezpośredniego spotkania z wieloma znanymi zawodnikami polskiego pięściarstwa, którzy zaszczycą galę jako goście honorowi.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na Halę Sportową Gimnazjum nr 1 w Wieruszowie. Bilety w cenie 10 zł do nabycia w Gminnym Ośrodku Sportu i Turystyki w Wieruszowie (ul. Sportowa 4) Serdecznie zapraszamy. Ilość miejsc ograniczona!

Autor: patryk.hodera@radiosud.pl

lubZaloguj się

Redakcja Radia SUD nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Brak komentarzy.