6 października 2022, 15:10

Teraz

16°

Sport

A A A

PIŁKA NOŻNA: Kolejka ligowa 13-15 sierpnia

III liga grupa:2
Błękitni Stargard 1-1 Bałtyk Gdynia
KP Starogard Gdański 1-1 Unia Swarzędz
Pogoń II Szczecin 2-1 Pogoń Nowe Skalmierzyce
Zawisza Bydgoszcz 1-2 Jarota Jarocin
Unia Janikowo 3-1 Vineta Wolin
Cartusia Kartuzy 4-0 Sokół Kleczew
Polonia Środa Wielkopolska 2-0 Unia Solec Kujawski
Olimpia Grudziądz 2-0 Świt Skolwin (Szczecin)
Gedania Gdańsk 3-0 Stolem Gniewino

III liga, grupa 3
MKS Kluczbork 1-1 Carina Gubin
Pniówek Pawłowice 4-0 Polonia Nysa
LKS Goczałkowice Zdrój 0-2 Odra Wodzisław Śląski
Warta Gorzów Wielkopolski 1-1 Miedź II Legnica
Rekord Bielsko-Biała 4-1 Polonia Bytom
Gwarek Tarnowskie Góry 0-1 Lechia Zielona Góra
Chrobry II Głogów 2-3 KS Stilon Gorzów Wielkopolski
Górnik II Zabrze 2-2 Stal Brzeg
Raków II Częstochowa 2-1 Ślęza Wrocław

IV liga wielkopolska

2. kolejka
Kotwica Kórnik 5-1 Huragan Pobiedziska
Polonia 1912 Leszno 0-1 LKS Gołuchów
Warta Międzychód 0-2 Centra Ostrów Wielkopolski
Mieszko Gniezno 2-0 SKP Słupca
Polonia 1908 Marcinki Kępno 1-2 Obra Kościan
Korona Piaski 1-2 Iskra Szydłowo
Lipno Stęszew 0-0 Tarnovia Tarnowo Podgórne
Noteć Czarnków 1-2 Victoria Września
Nielba Wągrowiec 1-0 Victoria Skarszew

3. kolejka
Victoria Września 1-1 Kotwica Kórnik
Tarnovia Tarnowo Podgórne 2-3 Noteć Czarnków
Iskra Szydłowo 1-4 Lipno Stęszew
Nielba Wągrowiec 4-2 Korona Piaski
Obra Kościan 4-1 Victoria Skarszew
SKP Słupca 3-0 Polonia 1908 Marcinki Kępno
Centra Ostrów Wielkopolski 3-0 Mieszko Gniezno
LKS Gołuchów 2-1 Warta Międzychód
Huragan Pobiedziska 0-0 Polonia 1912 Leszno

V liga wielkopolska, gr 3
Rawia Rawicz 0-1 Astra Krotoszyn
Victoria Ostrzeszów - KKS 1925 II Kalisz 17 sierpnia, 18:00
Krobianka Krobia pauza
Zefka Kobyla Góra 4-4 Orzeł Mroczeń
Kania Gostyń 1-1 Warta Śrem
Zawisza Łęka Opatowska 4-1 Piast Poniec
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 5-0 Piast Czekanów
GKS Rychtal 2-2 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski

wielkopolska klasa okręgowa, gr 6
Odolanovia Odolanów 1-3 Szczyt Szczytniki
Pelikan Grabów nad Prosną 2-2 Płomień Opatów
Masovia Kraszewice - Zieloni Koźminek 24.08
LKS Jankowy - pauza
GKS Grębanin 2-0 Ogniwo Łąkociny
Jarota II Witaszyce 8-0 Barycz Janków Przygodzki
Stal Pleszew 3-2 KS Opatówek
LZS Doruchów 2-3 KP Słupia

opolska klasa okręgowa, gr. 1
KS Krasiejów 1-2 Start Namysłów
LZS Kuniów 4-2 LZS Ligota Turawska
LZS Skarbimierz 2-2 LZS Skorogoszcz
Silesius Kotórz Mały 0-3 Śląsk Łubniany
Unia Kolonowskie 4-2 Naprzód Jemielnica
Piast Gorzów Śląski 4-2 LZS Chrząstowice
TOR Dobrzeń Wielki 2-4 LZS Bogacica
LZS Mechnice 1-10 Polonia Karłowice

wrocławska okręgówka
Błysk Kuźniczysko 1-3 Pogoń Oleśnica
WKS Wierzbice 2-0 Piast Żerniki
Strzelinianka Strzelin 0-2 Polonia Bielany Wrocławskie
LZS Brzeźno 4-1 Wratislavia Wrocław
MKP Wołów 0-5 Zenit Międzybórz
GKS Kobierzyce 1-14 GKS Mirków/Długołęka
Orzeł Marszowice - Pogoń Miękinia 31 sierpnia, 18:00
Orzeł Pawłowice (Wrocław) 2-5 Pogoń Syców

Autor: daniel.tarchala@radiosud.pl