6 lipca 2022, 11:21

Teraz

16°

Sport

A A A

PIŁKA NOŻNA: Kolejka ligowa 14/15 maja

III liga grupa:2
Pogoń II Szczecin 1-1 Unia Janikowo
GKS Przodkowo 4-1 Błękitni Stargard
Kotwica Kołobrzeg 3-0 Elana Toruń (wo)
Olimpia Grudziądz 1-0 Pogoń Nowe Skalmierzyce
Sokół Kleczew 1-0 Bałtyk Koszalin
Jarota Jarocin 1-2 Polonia Środa Wielkopolska
Zawisza Bydgoszcz 1-3 KP Starogard Gdański
Bałtyk Gdynia 0-0 Stolem Gniewino
Kluczevia Stargard 1-5 Świt Skolwin (Szczecin)

III liga, grupa 3
Ślęza Wrocław 0-0 Piast Żmigród
MKS Kluczbork 5-0 Foto-Higiena Gać
Pniówek Pawłowice 0-5 Polonia Bytom
Gwarek Tarnowskie Góry 0-2 Odra Wodzisław Śląski
Lechia Zielona Góra 3-1 Miedź II Legnica
Rekord Bielsko-Biała 4-0 Warta Gorzów Wielkopolski
Zagłębie II Lubin 4-4 LKS Goczałkowice
Stal Brzeg 3-0 Carina Gubin
Karkonosze Jelenia Góra 1-0 Górnik II Zabrze

IV liga wielkopolska
Huragan Pobiedziska 2-3 Kotwica Kórnik
Polonia 1908 Marcinki Kępno 2-0 Victoria Września
KKS 1925 II Kalisz 4-0 Górnik Konin
LKS Gołuchów 1-2 Nielba Wągrowiec
Obra Kościan 0-0 Mieszko Gniezno
Tarnovia Tarnowo Podgórne 1-1 Iskra Szydłowo
Warta Międzychód 2-1 Olimpia Koło
Korona Piaski 2-1 SKP Słupca
Centra Ostrów Wielkopolski 7-1 Victoria Ostrzeszów

IV liga łódzka
Pogoń Zduńska Wola 4-3 Orzeł Nieborów
KS Paradyż 0-3 Widzew II Łódź
Prosna Wieruszów 0-4 Warta Sieradz
Boruta Zgierz 2-1 Orkan Buczek
Stal Głowno 0-2 RKS Radomsko
Zjednoczeni Stryków 2-3 Polonia Piotrków Trybunalski
LKS Kwiatkowice 1-1 Włókniarz Zelów
Andrespolia Wiśniowa Góra 0-1 Omega Kleszczów
Zryw Wygoda 4-0 Skalnik Sulejów

V liga wielkopolska, gr 3
Warta Śrem 1-3 Rawia Rawicz
Stal Pleszew 1-1 PKS Racot
Astra Krotoszyn 1-2 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
GKS Rychtal 3-0 Piast Kobylin
Orzeł Mroczeń 2-0 Piast Czekanów
Victoria Skarszew 2-3 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Polonia 1912 Leszno 3-2 Kania Gostyń
Zefka Kobyla Góra 0-1 Krobianka Krobia

wielkopolska klasa okręgowa, gr 6
Ogniwo Łąkociny 2-3 KP Słupia
LZS Doruchów 1-0 Zieloni Koźminek
Płomień Opatów 0-2 Masovia Kraszewice
GKS Grębanin 0-2 Zawisza Łęka Opatowska
Raszkowianka Raszków 1-3 Pelikan Grabów nad Prosną
KS Opatówek 0-0 Odolanovia Odolanów
RKS Radliczyce 1-4 Olimpia Brzeziny

opolska klasa okręgowa, gr. 1
Motor Praszka 2-0 LZS Przywory
KS Krasiejów 0-11 LZS Bogacica
Żubry Smarchowice Śląskie 0-1 LZS Kuniów
Sokół Bierdzany 2-5 Start Jełowa
Unia Kolonowskie 2-0 LZS Chrząstowice
LZS Skarbimierz 2-1 Olimpia Lewin Brzeski
Orzeł Źlinice 3-3 LZS Ligota Turawska
LZS Mechnice 1-1 Start Namysłów
Naprzód Jemielnica 5-4 Śląsk Łubniany

wielkopolska klasa A, gr.9
KS Rogaszyce 3-1 Barycz Janków Przygodzki
Lilia Mikstat 2-2 LKS Jankowy
LKS Godziesze 1966 4-4 Pelikan Nowy Karolew
Sokół Bralin 6-1 Orzeł Wysocko Wielkie
LZS Czajków 3-1 LKS Czarnylas
Tarchalanka Tarchały Wielkie 3-2 Victoria Laski
Iskra Sieroszewice 0-2 Pogoń Trębaczów

sieradzka klasa A, gr. 1
LGKS Charłupia Mała 1-2 LZS Pyszków
LKS Kobierzycko 3-0 LZS Socha
GKS Goszczanów 5-0 Jaga Lututów
Sommer Zapole 1-2 Widavia Widawa
UKS Ustków 1-2 Inter Woźniki (Sieradz)
KS Osiek 0-1 TS Gruszczyce

wrocławska klasa A, gr 3
Polonia Wrocław 2-2 WKS Wilczyce
Długołęka 2000 4-0 KS Dobroszów
Czarni Chrząstawa 1-0 Dąb Dobroszyce
Borowianka Borowa 0-6 Polonia Miłoszyce
Iskra Pasikurowice 0-2 Widawa Kiełczów
Pogoń Syców 2-1 KS Łozina
Widawa Bierutów 7-0 Piast Nadolice
KS Brochów (Wrocław) 1-3 Burza Bystrzyca

wielkopolska klasa B, gr. 11
Wielkopolanin Siemianice 4-1 Dąb Dębnica
LZS Mikorzyn 0-8 Pogoń II Nowe Skalmierzyce
LZS Siedlików 3-0 Wtórkowianka Wtórek (wo)
Pelikan II Grabów nad Prosną 2-2 Korona Chełmce
Bonikowia Boników 3-0 Ajax Rojów (wo)
Zryw Kierzno 4-3 LZS Trzcinica

Autor: daniel.tarchala@radiosud.pl