13 czerwca 2021, 21:46

Teraz

11°

Sport

A A A

PIŁKA NOŻNA: Kolejka ligowa 8/9 maja

III liga grupa:2
Pogoń II Szczecin 0-0 Bałtyk Gdynia
Radunia Stężyca 6-0 GKS Przodkowo
Świt Skolwin (Szczecin) 1-2 KP Starogard Gdański
Polonia Środa Wielkopolska 3-0 Elana Toruń
Mieszko Gniezno 2-2 Bałtyk Koszalin
Sokół Kleczew 3-1 Unia Janikowo
Kotwica Kołobrzeg 3-1 Jarota Jarocin
Górnik Konin 3-2 Nielba Wągrowiec
Pomorzanin Toruń 4-2 Chemik Police
Gryf Wejherowo 1-2 Unia Swarzędz
Gwardia Koszalin 1-2 Flota Świnoujście

III liga, grupa 3
Foto-Higiena Gać 2-2 Miedź II Legnica
Gwarek Tarnowskie Góry 2-2 Pniówek Pawłowice
Stal Brzeg 0-2 Górnik II Zabrze
ROW 1964 Rybnik 0-0 Polonia-Stal Świdnica
Polonia Nysa 1-2 Ruch Chorzów
Rekord Bielsko-Biała 0-2 Warta Gorzów Wielkopolski
Lechia Zielona Góra 2-2 MKS Kluczbork
Polonia Bytom 2-1 Piast Żmigród
Zagłębie II Lubin 0-1 Ślęza Wrocław

IV liga wielkopolska (grupa mistrzowska)
Iskra Szydłowo 0-2 Pogoń Nowe Skalmierzyce
Odolanovia Odolanów - Victoria Września 11 maja, 18:00
KKS 1925 II Kalisz 2-0 Warta Międzychód
LKS Gołuchów 2-0 Centra Ostrów Wielkopolski

IV liga wielkopolska (grupa spadkowa)
GKS Dopiewo 0-1 Olimpia Koło
Wilki Wilczyn 1-1 Polonia Kępno
Obra Kościan 1-1 Ostrovia 1909
Tarnovia Tarnowo Podgórne 1-2 Victoria Ostrzeszów
Warta II Poznań 4-1 Lubuszanin Trzcianka
Krobianka Krobia 1-2 Polonia 1912 Leszno
Kotwica Kórnik 3-1 TPS Winogrady (Poznań)

IV liga opolska
OKS Olesno 0-1 Skalnik Gracze
Ruch Zdzieszowice 3-0 Start Namysłów
GKS Głuchołazy 1-2 LZS Skorogoszcz
Unia Krapkowice 3-0 Swornica Czarnowąsy (wo)
Victoria Chróścice 2-4 Fortuna Głogówek
LZS Walce 1-3 Porawie Większyce
LZS Starowice Dolne 5-0 Olimpia Lewin Brzeski
Małapanew Ozimek 3-2 Pogoń Prudnik
MKS Gogolin 1-5 Odra II Opole
Agroplon Głuszyna 3-1 Chemik Kędzierzyn-Koźle
Piast Strzelce Opolskie 3-2 Polonia Głubczyce

V liga, grupa: wielkopolska 3
Lew Pogorzela 0-3 Astra Krotoszyn (wo)
MKS Dąbie 2-1 KS Opatówek
Orzeł Mroczeń 1-3 GKS Sompolno
Piast Czekanów 1-1 GKS Rychtal
Stal Pleszew 7-1 Zjednoczeni Rychwał
Polonus Kazimierz Biskupi 4-0 Zefka Kobyla Góra
Raszkowianka Raszków 3-5 Vitcovia Witkowo
SKP Słupca 3-1 Victoria Skarszew
Piast Kobylin 4-4 Tulisia Tuliszków

wielkopolska okręgówka gr. 6
Strażak Słupia 1-1 GKS Grębanin
LKS Czarnylas 1-1 Zieloni Koźminek
LKS II Gołuchów 1-3 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
LZS Czajków 2-3 Barycz Janków Przygodzki
LZS Doruchów 1-1 Prosna Kalisz
Ogniwo Łąkociny 1-2 CKS Zbiersk
Olimpia Brzeziny 0-3 Zawisza Łęka Opatowska
Pelikan Grabów nad Prosną 1-3 Jarota II Witaszyce

sieradzka klasa okręgowa
MLKS Konopnica 1-1 KS Karsznice
LZS Masłowice 3-2 Hetman Rusiec
Piast Błaszki 6-2 LKS Chojne
Słowian Dworszowice 2-5 Prosna Wieruszów
Victoria Szadek 3-5 WKS 1957 Wieluń
Sommer Zapole 1-4 TS Janiszewice
LZS Brąszewice 1-1 Warta II Sieradz

wielkopolska klasa A, gr.9
Błękitni Chruszczyny 8-0 Pogoń Trębaczów
Sokół Bralin 1-1 Płomień Opatów
Tarchalanka 1-0 OKS Ostrów Wielkopolski
Victoria Laski 0-3 Masovia Kraszewice
Iskra Sieroszewice 5-1 LZS Trzcinica
KS Hanulin 0-1 LKS Jankowy
KS Rogaszyce 3-3 Lilia Mikstat

sieradzka klasa A, gr. 1
LKS Kamienna 1-3 UKS Ustków
KS Osiek 4-1 LZS Pyszków
LZS Socha 1-2 LKS Kobierzycko
Inter Woźniki (Sieradz) 1-5 GLKS Biała
RKS Rychłocice 1-1 Jaga Lututów
Złoczevia Złoczew 4-1 LGKS Charłupia Mała

wrocławska klasa A, gr. 3
KS Brochów (Wrocław) 0-1 Burza Bystrzyca
Lotnik Twardogóra 3-2 Pogoń Syców
Wratislavia Wrocław 8-0 Długołęka 2000
Piast Nadolice 0-1 Dąb Dobroszyce
Sparta Wrocław 6-2 Czarni II Jelcz-Laskowice
Polonia Miłoszyce 2-3 Widawa Kiełczów
Polonia Wrocław 4-1 Widawa Stradomia
Widawa Bierutów 3-0 Czarni Chrząstawa

wielkopolska klasa B, gr 8
Czarni Wierzbno 6-0 LZS Mikorzyn
Dąb Dębnica 2-5 Bonikowia Boników
LZS Ostrówiec 0-1 Ajax Rojów
LZS Siedlików 8-0 Zryw Kierzno
Sokół Chwaliszew 0-1 KUKS Zębców
Sulimirczyk Sulmierzyce 2-1 Wielkopolanin Siemianice

Autor: daniel.tarchala@radiosud.pl