11 kwietnia 2021, 18:07

Teraz

14°

Sport

A A A

PIŁKA RĘCZNA: Młodziczki SPR Kępno pokonały Pantery Dopiewo 25:21

Młode zawodniczki SPR Kępno ograły na własnym obiekcie Pantery Dopiewo 25:21 (14:9). Było to kolejne spotkanie w ramach rozgrywek Ligi Wielkopolskiej Młodziczek.

Kępnianki zagrały bardzo dobre spotkanie. Przez pierwszy kwadrans, mecz był niezwykle zacięty, a sytuacja na tablicy wyników zmieniała się w kalejdoskopie. Zawodniczki trenera Macieja Nowickiego odskoczyły rywalkom tuż przed przerwą i prowadzenia nie oddały już do końcowej syreny. - Jestem zadowolony, bo w tamtym tygodniu przegraliśmy w Gnieźnie mecz, w którym nie powinniśmy oddać punktów. Tam pomimo naszej całkiem niezłej gry, zawiodła skuteczność. Na treningu zmieniliśmy trochę taktykę na mecz z Dopiewem i przyniosło to efekt. Nie było to łatwe spotkanie, bo zagrały dwa równorzędne zespoły. Dzisiaj jednak nasza skuteczność była niezłe, dzięki czemu wygraliśmy - mówił trener SPR.

Skład SPR: Maja Piątek (10), Oliwia Sobczak (9), Marta Noculak (3), Wiktoria Wąsala (1), Vanessa Mączka (1), Lena Pacyna (1), Agata Wywijas, Kinga Wróbel, Paulina Kalarus, Maja Karbowiak, Milena Kukuła, Wiktoria Mikołowska, Maja Karkowska, Maria Mikołajczyk, Hanna Skiba, Kinga Wiatrak

Autor: daniel.tarchala@radiosud.pl