15 sierpnia 2020, 18:36

Teraz

25°

Sport

A A A

PIŁKA NOŻNA: Co dalej z piłkarzami Polonii Kępno?

Prezesi wojewódzkich związków piłki nożnej podjęli decyzję o zakończeniu sezonu 2019/20 w prowadzonych przez siebie rozgrywkach IV ligi i klas niższych. Dla piłkarzy Polonii Kępno był to przedziwny sezon, przeplatany różnorodnym wynikiem sportowym, ale także walką o przetrwanie. Zawodnicy apelują o wsparcie. Podkreślają że karnety, które wiosną nabyli kibice, jako cegiełkę, zachowają ważność także jesienią. 

Informacje przekazane przez piłkarzy:
``````````````````````````````````````
➡️Od poniedziałku jest możliwość przebywania na boiskach piłkarskich, na ściśle określonych zasadach. Daje to szanse do wznowienia treningów. My jednak jeszcze tego nie zrobimy - nadal trenować będziemy indywidualnie. O naszej sytuacji będziemy informować Was na bieżącą.
➡️W tych trudnych dla nas wszystkich chwilach oraz mimo panującej epidemii udało się sprzedać ponad 200 karnetów, 2 złote (złoty karet 1000 zł) oraz 1 srebrny (500 zł).
➡️Wiemy już, że 4 liga nie wróci w tym sezonie do gry. Wszystkie zakupione karnety, tak jak zapowiadaliśmy przedłużone zostają na rundę jesienną następnego sezonu.
➡️Zaczynamy wchodzić w okres odmrażania gospodarki oraz znoszenia obostrzeń. To daje nam szanse do dalszego działania, które będziemy podejmować w najbliższych tygodniach.
Jak na razie zachęcamy was do dalszego kupowania karnetów - cegiełek już na kolejny sezon. W ten sposób wspieracie klub i dajecie nam szanse na nowy lepszy start. Kupując karnet razem ratujemy Polonie Kępno.
➡️Cegiełki można zakupić w kilku punktach:
1️⃣ Neopunkt - Olejniczak
2️⃣ Sklep obuwniczy Fason
3️⃣ Kwiaciarnia Pierro Intermarche
4️⃣ Sklep z artykułami hydraulicznymi Solary
5️⃣ Cafe Club Polonia
6️⃣ A także bezpośrednio u trenerów, po wcześniejszym kontakcie

Autor: daniel.tarchala@radiosud.pl