25 sierpnia 2019, 15:18

Teraz

28°

Sport

A A A

PIŁKA NOŻNA: Kolejka ligowa 10/11 sierpnia

I liga
Wigry Suwałki 1-2 Warta Poznań
Podbeskidzie Bielsko-Biała 4-1 Stal Mielec
Olimpia Grudziądz 3-5 Chojniczanka Chojnice
Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2-0 Zagłębie Sosnowiec
Miedź Legnica 2-1 Chrobry Głogów
Puszcza Niepołomice 1-2 Sandecja Nowy Sącz
GKS Tychy 4-1 Odra Opole
Stomil Olsztyn 2-1 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
GKS Bełchatów 3-0 Radomiak Radom

II liga
Legionovia Legionowo 1-3 Pogoń Siedlce
Garbarnia Kraków 2-1 Stal Rzeszów
Lech II Poznań 2-0 Skra Częstochowa
Górnik Polkowice 1-1 Górnik Łęczna
Elana Toruń 0-2 Olimpia Elbląg
Widzew Łódź 2-0 Błękitni Stargard
GKS Katowice 1-2 Bytovia Bytów
Stal Stalowa Wola 0-0 Gryf Wejherowo
Resovia 3-0 Znicz Pruszków

III liga grupa:2
Bałtyk Gdynia 0-4 Jarota Jarocin
KKS 1925 Kalisz 3-1 Kotwica Kołobrzeg
KP Starogard Gdański 1-0 Grom Nowy Staw
Gwardia Koszalin 2-2 Nielba Wągrowiec
Mieszko Gniezno 4-0 Pogoń II Szczecin
Górnik Konin 0-2 Polonia Środa Wielkopolska
Bałtyk Koszalin 1-1 Radunia Stężyca
Świt Skolwin 4-0 Sokół Kleczew
Unia Janikowo 1-1 Chemik Police

III liga, grupa 3.
Śląsk II Wrocław 2-0 Pniówek Pawłowice Śląskie
Rekord Bielsko-Biała - Ruch Chorzów 4 września, 17:00
Foto-Higiena Gać 2-0 Lechia Zielona Góra
Ślęza Wrocław 1-0 Polonia Bytom
MKS Kluczbork 3-3 ROW 1964 Rybnik
Górnik II Zabrze 4-1 Ruch Zdzieszowice
Piast Żmigród 0-0 Stal Brzeg
Gwarek Tarnowskie Góry 2-1 Miedź II Legnica
LZS Starowice Dolne 0-0 Zagłębie II Lubin

IV liga wielkopolska
Warta Międzychód 1-2 Centra Ostrów Wielkopolski
Victoria Września 5-0 KS Opatówek
Victoria Ostrzeszów 1-2 Obra Kościan
Unia Swarzędz 6-2 Kotwica Kórnik
Tarnovia Tarnowo Podgórne 0-0 Lubuszanin Trzcianka
Polonia Kępno 4-3 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
LKS Gołuchów 4-0 Olimpia Koło
Pogoń Lwówek 0-1 TPS Winogrady (Poznań)
Pogoń Nowe Skalmierzyce 4-2 Polonia 1912 Leszno

IV liga opolska
Chemik Kędzierzyn-Koźle 0-2 Agroplon Głuszyna
LZS Skorogoszcz 3-1 Unia Krapkowice
Skalnik Gracze 0-1 MKS Gogolin
GKS Głuchołazy 0-3 Polonia Głubczyce
Pogoń Prudnik 0-3 Swornica Czarnowąsy
Polonia Nysa 2-1 Małapanew Ozimek
Porawie Większyce 3-2 Piast Strzelce Opolskie
Start Namysłów 0-0 OKS Olesno

V liga, grupa: wielkopolska III
Zjednoczeni Rychwał 0-1 Astra Krotoszyn
Zefka Kobyla Góra 0-1 GKS Sompolno
Wilki Wilczyn 5-0 Tur 1921 Turek
Tulisia Tuliszków 0-2 Odolanovia Odolanów
Stal Pleszew 3-1 Vitcovia Witkowo
SKP Słupca 2-2 Orzeł Mroczeń 
Raszkowianka Raszków 1-4 Piast Kobylin
Polonus Kazimierz Biskupi 2-0 Piast Czekanów

wielkopolska okręgówka, grupa 1.
Strażak Słupia 0-3 Pelikan Grabów

Autor: daniel.tarchala@radiosud.pl