29 stycznia 2022, 11:28

Teraz

Sport

A A A

PIŁKA NOŻNA: Kolejka ligowa 13/14 listopada

III liga grupa:2
Zawisza Bydgoszcz 1-2 Unia Janikowo
Jarota Jarocin 0-0 Bałtyk Gdynia
Sokół Kleczew 2-0 Kluczevia Stargard
Olimpia Grudziądz 1-1 Świt Skolwin
Kotwica Kołobrzeg 6-0 Stolem Gniewino
GKS Przodkowo 1-1 KP Starogard Gdański
Pogoń II Szczecin 2-0 Polonia Środa Wielkopolska
Błękitni Stargard 5-1 Bałtyk Koszalin
Elana Toruń 1-2 Pogoń Nowe Skalmierzyce

III liga, grupa 3
Zagłębie II Lubin - Piast Żmigród 28 listopada, 13:00
Rekord Bielsko-Biała 3-1 Stal Brzeg
Lechia Zielona Góra 1-2 Karkonosze Jelenia Góra
Gwarek Tarnowskie Góry 4-2 Górnik II Zabrze
Pniówek Pawłowice 3-2 Carina Gubin
MKS Kluczbork 0-1 LKS Goczałkowice Zdrój
Ślęza Wrocław 2-1 Warta Gorzów Wielkopolski
Foto-Higiena Gać 1-1 Miedź II Legnica
Polonia Bytom 2-0 Odra Wodzisław Śląski

IV liga wielkopolska
Kotwica Kórnik 2-0 Unia Swarzędz
Warta Międzychód 1-2 Korona Piaski
Tarnovia Tarnowo Podgórne 4-1 Centra Ostrów Wielkopolski
Obra Kościan 2-0 Victoria Ostrzeszów
LKS Gołuchów 2-2 SKP Słupca
KKS 1925 II Kalisz 0-2 Huragan Pobiedziska
Polonia 1908 Marcinki Kępno - Olimpia Koło odwołany
Wilki Wilczyn 2-3 Iskra Szydłowo
Victoria Września 1-2 Mieszko Gniezno
Górnik Konin 1-5 Nielba Wągrowiec

IV liga łódzka
Pogoń Zduńska Wola 1-1 LKS Kwiatkowice
Zjednoczeni Stryków 2-1 Andrespolia Wiśniowa Góra
Stal Głowno 1-1 Zryw Wygoda
Boruta Zgierz 3-2 Skalnik Sulejów
Prosna Wieruszów 0-3 Omega Kleszczów
KS Paradyż 1-3 Włókniarz Zelów
Orzeł Nieborów 2-2 Polonia Piotrków Trybunalski
Widzew II Łódź 0-1 RKS Radomsko
Warta Sieradz 1-1 Orkan Buczek

IV liga opolska
Małapanew Ozimek 1-0 Fortuna Głogówek
OKS Olesno 2-0 Skalnik Gracze
Odra II Opole 0-1 Victoria Chróścice
Unia Krapkowice 0-1 Porawie Większyce
TOR Dobrzeń Wielki 1-0 Chemik Kędzierzyn-Koźle
MKS Gogolin 1-0 Ruch Zdzieszowice
Piast Strzelce Opolskie 1-1 LZS Skorogoszcz
Polonia Głubczyce 0-0 Agroplon Głuszyna
LZS Piotrówka 1-1 Polonia Nysa

V liga wielkopolska, gr 3
Biały Orzeł 1-1 Warta Śrem
Piast Kobylin 2-0 PKS Racot
Piast Czekanów 2-2 Rawia Rawicz
Ostrovia 1909 4-1 Stal Pleszew
Kania Gostyń 1-0 Astra Krotoszyn
Krobianka Krobia 4-1 GKS Rychtal
Zefka Kobyla Góra 0-3 Orzeł Mroczeń
Polonia 1912 Leszno - Victoria Skarszew odwołany

wielkopolska klasa okręgowa, gr 6
Masovia Kraszewice 5-1 Ogniwo Łąkociny
Zawisza Łęka Opatowska 4-2 Zieloni Koźminek
Pelikan Grabów nad Prosną 3-0 LZS Doruchów
Odolanovia Odolanów 0-1 Płomień Opatów
Olimpia Brzeziny 0-3 GKS Grębanin
RKS Radliczyce 0-1 Szczyt Szczytniki
KS Opatówek 3-1 Raszkowianka Raszków

opolska klasa okręgowa, gr. 1
LZS Kuniów 3-0 Motor Praszka
Start Jełowa 4-2 LZS Bogacica
LZS Chrząstowice 3-0 LZS Przywory
Olimpia Lewin Brzeski 0-5 KS Krasiejów
LZS Ligota Turawska 2-1 Żubry Smarchowice Śląskie
Start Namysłów 5-0 Sokół Bierdzany
Śląsk Łubniany 1-1 Unia Kolonowskie
Naprzód Jemielnica 3-0 LZS Skarbimierz
LZS Mechnice 0-1 Orzeł Źlinice

wielkopolska klasa A, gr.9
KS Rogaszyce 2-0 LZS Czajków
Sokół Bralin 3-1 Tarchalanka Tarchały Wielkie
LKS Godziesze 1966 2-4 Iskra Sieroszewice
Lilia Mikstat 6-1 Pogoń Trębaczów
Barycz Janków Przygodzki 2-2 Victoria Laski
LKS Jankowy 4-0 LKS Czarnylas
Pelikan Nowy Karolew 1-7 Orzeł Wysocko Wielkie

sieradzka klasa A, gr. 1
UKS Ustków 3-1 LZS Pyszków
Sommer Zapole 2-3 KS Osiek
GKS Goszczanów 6-0 GLKS Biała
LGKS Charłupia Mała 0-2 TS Gruszczyce
LZS Socha 2-2 Inter Woźniki (Sieradz)
Jaga Lututów 3-3 Widavia Widawa

wrocławska klasa A, gr 3
Polonia Miłoszyce 1-0 Polonia Wrocław
Widawa Kiełczów 3-1 Dąb Dobroszyce
KS Łozina 5-1 KS Dobroszów
Piast Nadolice 1-2 WKS Wilczyce
Burza Bystrzyca 4-2 Długołęka 2000
KS Brochów (Wrocław) 1-0 Czarni Chrząstawa
Widawa Bierutów 1-0 Borowianka Borowa
Pogoń Syców 3-2 Iskra Pasikurowice

Autor: daniel.tarchala@radiosud.pl