12 listopada 2019, 22:36

Teraz

Sport

A A A

PIŁKA NOŻNA: Kolejka ligowa 2/3 listopada

I liga
Warta Poznań 2-0 Chojniczanka Chojnice
Stal Mielec 1-1 Zagłębie Sosnowiec
Wigry Suwałki 1-1 Chrobry Głogów
Podbeskidzie Bielsko-Biała 3-1 Sandecja Nowy Sącz
Olimpia Grudziądz 3-1 Odra Opole
Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2-2 GKS 1962 Jastrzębie
Puszcza Niepołomice 1-4 GKS Bełchatów
GKS Tychy 1-0 Stomil Olsztyn

II liga
Pogoń Siedlce 2-0 Skra Częstochowa
Stal Rzeszów 0-1 Górnik Łęczna
Legionovia Legionowo 2-2 Olimpia Elbląg
Garbarnia Kraków 1-1 Błękitni Stargard
Lech II Poznań 3-0 Bytovia Bytów
Górnik Polkowice 5-0 Gryf Wejherowo
Elana Toruń 2-1 Znicz Pruszków
Widzew Łódź 0-1 Resovia
GKS Katowice 2-1 Stal Stalowa Wola

III liga grupa:2
Grom Nowy Staw 2-1 Bałtyk Gdynia
Kotwica Kołobrzeg 4-1 Nielba Wągrowiec
Jarota Jarocin 1-1 Pogoń II Szczecin
KKS 1925 Kalisz 2-0 Polonia Środa Wielkopolska
KP Starogard Gdański 0-1 Radunia Stężyca
Gwardia Koszalin 2-1 Sokół Kleczew
Mieszko Gniezno 2-2 Chemik Police
Górnik Konin 0-1 Unia Janikowo
Bałtyk Koszalin 0-5 Świt Skolwin

III liga, grupa 3
Śląsk II Wrocław 4-0 Górnik II Zabrze
Piast Żmigród 1-0 MKS Kluczbork
Gwarek Tarnowskie Góry 0-1 Ślęza Wrocław
Miedź II Legnica 1-1 Foto-Higiena Gać
Stal Brzeg 4-1 Rekord Bielsko-Biała
Ruch Zdzieszowice 2-2 Zagłębie II Lubin
ROW 1964 Rybnik 2-1 Pniówek Pawłowice Śląskie
Polonia Bytom 4-1 LZS Starowice Dolne
Lechia Zielona Góra 0-3 Ruch Chorzów

IV liga wielkopolska
Pogoń Lwówek 0-1 Centra Ostrów Wielkopolski
Pogoń Nowe Skalmierzyce 5-1 LKS Gołuchów
Polonia 1912 Leszno 0-2 Polonia Kępno
TPS Winogrady (Poznań) 3-4 Tarnovia Tarnowo Podgórne
Olimpia Koło 0-9 Unia Swarzędz
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 0-1 Victoria Ostrzeszów
Lubuszanin Trzcianka 2-3 Victoria Września
Kotwica Kórnik 1-2 Warta Międzychód
Obra Kościan 2-1 KS Opatówek

IV liga opolska
Porawie Większyce 1-1 Agroplon Głuszyna
Start Namysłów 0-4 Polonia Nysa
Piast Strzelce Opolskie 0-3 GKS Głuchołazy
Małapanew Ozimek 5-0 Skalnik Gracze
Swornica Czarnowąsy 1-2 LZS Skorogoszcz
Polonia Głubczyce 1-3 Chemik Kędzierzyn-Koźle
MKS Gogolin 1-0 Unia Krapkowice
Pogoń Prudnik 3-2 OKS Olesno

V liga, grupa: wielkopolska 3
Raszkowianka Raszków 0-3 Astra Krotoszyn
Polonus Kazimierz Biskupi 1-1 SKP Słupca
Piast Czekanów 0-1 Stal Pleszew
Piast Kobylin 7-0 Tulisia Tuliszków
Orzeł Mroczeń 2-1 Wilki Wilczyn
Vitcovia Witkowo 1-0 Zefka Kobyla Góra
Odolanovia Odolanów 1-0 Zjednoczeni Rychwał
Tur 1921 Turek 0-3 GKS Sompolno

wielkopolska okręgówka, grupa 1
Olimpia Brzeziny 3-0 Barycz Janków Przygodzki
Ogniwo Łąkociny - Grom Golina odwołany z powodu śmierci zawodnika gości
LZS Doruchów 2-2 Strażak Słupia
LZS Cielcza 2-5 Victoria Skarszew
LKS Czarnylas 4-0 Wisła Borek Wielkopolski
Pelikan Grabów 0-1 WKS Witaszyce
GKS Rychtal 3-0 Zieloni Koźminek
GKS Grębanin 3-0 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski

sieradzka klasa okręgowa
LKS Chojne 2-3 Piast Błaszki
Słowian Dworszowice 0-0 GKS Sędziejowice
KS Karsznice 1-2 Hetman Rusiec
Sommer Zapole 4-1 GLKS Strzelce Wielki
MKS MOS Zduńska Wola 1-0 Prosna Wieruszów
LZS Brąszewice 2-0 MLKS Konopnica
TS Janiszewice 3-1 Tęcza Brodnia
LZS Masłowice 1-5 Czarni Rząśnia

sieradzka klasa A, gr 1
Jaga Lututów 3-2 LKS Wierzchlas
GLKS Biała 2-2 Warta Osjaków
LZS Kiełczygłów 2-2 KS Osiek
LZS Łaszew 0-1 GKS Czastary
Orzeł Galewice 2-3 Płomień Makowiska
Sparta Mokrsko 2-2 LZS Krzyworzeka
Prosna Wyszanów 0-10 KS Wieluń
LZS Kurów 1-4 Zawisza Pajęczno

wielkopolska klasa A gr. 4
Błękitni Chruszczyny 1-0 KS Hanulin
Victoria Laski 0-1 KS Rogaszyce
OKS Ostrów Wielkopolski 1-1 Lilia Mikstat
Sokół Bralin 3-0 LKS Jankowy
Pogoń Trębaczów 0-0 LZS Czajków
Płomień Opatów 3-0 Sokół Świba
Huragan Szczury 0-2 Zawisza Łęka Opatowska

wrocławska klasa A, gr 3
Piast Nadolice 4-1 Błękitni Siedlce
MKS Siechnice 2-4 Dolomit Chwałowice
Wratislavia Wrocław 7-1 Długołęka 2000
Lotnik Twardogóra 3-3 Widawa Bierutów
Pogoń Syców 1-1 Dąb Dobroszyce
Sokół II Marcinkowice 3-0 Zenit Międzybórz
Widawa Kiełczów 2-1 Burza Bystrzyca

wielkopolska klasa B gr 9
LZS Mikorzyn 1-1 LZS Siedlików
Zryw Kierzno 0-6 LZS Trzcinica
Dąb Dębnica 2-11 Masovia Kraszewice
Bonikowia Boników 3-1 Wielkopolanin Siemianice
Ajax Rojów 1-1 LZS Chynowa

Autor: daniel.tarchala@radiosud.pl