29 stycznia 2022, 03:17

Teraz

-2°

Sport

A A A

PIŁKA NOŻNA: Kolejka ligowa 6/7 listopada

III liga grupa:2
Unia Janikowo 1-1 Elana Toruń
Pogoń Nowe Skalmierzyce 2-0 Błękitni Stargard
Bałtyk Koszalin 2-2 Pogoń II Szczecin
Polonia Środa Wielkopolska 0-0 GKS Przodkowo
KP Starogard Gdański 2-2 Kotwica Kołobrzeg
Stolem Gniewino 0-2 Olimpia Grudziądz
Świt Skolwin (Szczecin) 0-1 Sokół Kleczew
Kluczevia Stargard 0-3 Jarota Jarocin
Bałtyk Gdynia 3-1 Zawisza Bydgoszcz

III liga, grupa 3
Piast Żmigród 0-1 Polonia Bytom
Odra Wodzisław Śląski 3-1 Foto-Higiena Gać
Miedź II Legnica 1-1 Ślęza Wrocław
Warta Gorzów Wielkopolski 5-0 MKS Kluczbork
LKS Goczałkowice Zdrój 2-2 Pniówek Pawłowice
Carina Gubin 1-2 Gwarek Tarnowskie Góry
Górnik II Zabrze 2-0 Lechia Zielona Góra
Karkonosze Jelenia Góra 3-2 Rekord Bielsko-Biała
Stal Brzeg 1-2 Zagłębie II Lubin

IV liga wielkopolska
Korona Piaski 1-0 Unia Swarzędz
Kotwica Kórnik 2-0 Centra Ostrów Wielkopolski
Warta Międzychód 4-3 Victoria Ostrzeszów
Tarnovia Tarnowo Podgórne 1-1 SKP Słupca
Obra Kościan 2-1 Huragan Pobiedziska
LKS Gołuchów 1-0 Olimpia Koło
KKS 1925 II Kalisz 3-4 Iskra Szydłowo
Polonia 1908 Marcinki Kępno 2-5 Mieszko Gniezno
Wilki Wilczyn 0-0 Nielba Wągrowiec
Victoria Września 0-2 Górnik Konin

IV liga łódzka
Warta Sieradz 4-1 Pogoń Zduńska Wola
Orkan Buczek 1-2 Widzew II Łódź
RKS Radomsko 2-2 Orzeł Nieborów
Polonia Piotrków Trybunalski 2-1 KS Paradyż
Włókniarz Zelów 1-2 Prosna Wieruszów
Omega Kleszczów 2-0 Boruta Zgierz
Skalnik Sulejów 1-1 Stal Głowno
Zryw Wygoda 0-1 Zjednoczeni Stryków
Andrespolia Wiśniowa Góra 3-6 LKS Kwiatkowice

IV liga opolska
Polonia Nysa 3-1 Polonia Głubczyce
Agroplon Głuszyna 3-0 Piast Strzelce Opolskie
LZS Skorogoszcz 1-2 MKS Gogolin
Ruch Zdzieszowice 9-2 TOR Dobrzeń Wielki
Chemik Kędzierzyn-Koźle 0-3 Unia Krapkowice
Porawie Większyce 1-4 Odra II Opole
Victoria Chróścice 2-1 OKS Olesno
Skalnik Gracze 0-5 Małapanew Ozimek
Fortuna Głogówek 1-1 LZS Starowice Dolne

V liga wielkopolska, gr 3
Victoria Skarszew 7-1 Zefka Kobyla Góra
Orzeł Mroczeń 1-2 Krobianka Krobia
GKS Rychtal 1-1 Kania Gostyń
Astra Krotoszyn 2-6 Ostrovia 1909
Stal Pleszew 1-1 Piast Czekanów
Rawia Rawicz 1-6 Piast Kobylin
PKS Racot 0-3 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
Polonia 1912 Leszno 0-2 Warta Śrem

wielkopolska klasa okręgowa, gr 6
Ogniwo Łąkociny 1-2 KS Opatówek
Raszkowianka Raszków 0-1 RKS Radliczyce
Szczyt Szczytniki 3-4 Olimpia Brzeziny
GKS Grębanin 5-1 Odolanovia Odolanów
Płomień Opatów 1-2 Pelikan Grabów nad Prosną
KP Słupia 1-1 Zawisza Łęka Opatowska
Zieloni Koźminek 4-1 Masovia Kraszewice

opolska klasa okręgowa, gr. 1
Motor Praszka 2-1 LZS Mechnice
Orzeł Źlinice 3-2 Naprzód Jemielnica
LZS Skarbimierz 0-3 Śląsk Łubniany
Unia Kolonowskie 0-1 Start Namysłów
Sokół Bierdzany 0-1 LZS Ligota Turawska
Żubry Smarchowice Śląskie 0-4 Olimpia Lewin Brzeski
KS Krasiejów 4-0 LZS Chrząstowice
LZS Przywory 2-5 Start Jełowa
LZS Bogacica 4-1 LZS Kuniów

wielkopolska klasa A, gr.9
Pelikan Nowy Karolew 1-1 KS Rogaszyce
Orzeł Wysocko Wielkie 1-2 LKS Jankowy
LKS Czarnylas 0-1 Barycz Janków Przygodzki
Victoria Laski 5-2 Lilia Mikstat
Pogoń Trębaczów 1-3 LKS Godziesze 1966
Iskra Sieroszewice 1-1 Sokół Bralin
Tarchalanka Tarchały Wielkie 2-2 LZS Czajków

sieradzka klasa A, gr. 1
LZS Pyszków 1-3 Jaga Lututów
Widavia Widawa 2-3 LZS Socha
Inter Woźniki 2-2 LGKS Charłupia Mała
TS Gruszczyce 2-1 LKS Kobierzycko
GLKS Biała 3-1 Sommer Zapole
KS Osiek 4-4 UKS Ustków

wrocławska klasa A, gr 3
Dąb Dobroszyce 1-2 Polonia Wrocław
Polonia Miłoszyce 4-3 KS Dobroszów 
Widawa Kiełczów 4-2 WKS Wilczyce
KS Łozina 0-1 Długołęka 2000
Piast Nadolice 2-0 Czarni Chrząstawa
Burza Bystrzyca 3-0 Borowianka Borowa
KS Brochów (Wrocław) 2-1 Iskra Pasikurowice
Widawa Bierutów 1-1 Pogoń Syców

wielkopolska klasa B, gr. 11
Wtórkowianka Wtórek 0-6 Wielkopolanin Siemianice
Korona Chełmce 0-4 Pogoń II Nowe Skalmierzyce
Ajax Rojów 1-8 Dąb Dębnica
GKS Trzcinica 1-4 LZS Mikorzyn
Zryw Kierzno 6-1 LZS Siedlików
Bonikowia Boników 3-0 Pelikan II Grabów nad Prosną

Autor: daniel.tarchala@radiosud.pl