19 czerwca 2019, 06:53

Teraz

21°

Sport

A A A

PIŁKA NOŻNA: Kolejka ligowa 8/9 czerwca

III liga grupa:2
Górnik Konin 2-2 Jarota Jarocin
Chemik Bydgoszcz 3-2 Wierzyca Pelplin
Pogoń II Szczecin 1-1 Świt Skolwin
Gwardia Koszalin 3-0 Wda Świecie (wo)
Polonia Środa Wielkopolska 2-1 Kotwica Kołobrzeg
Lech II Poznań 3-1 Radunia Stężyca
KKS 1925 Kalisz 3-0 Bałtyk Gdynia
Sokół Kleczew 3-1 Bałtyk Koszalin
KP Starogard Gdański 1-2 Mieszko Gniezno

III liga grupa:3
Górnik II Zabrze 0-2 Ruch Zdzieszowice
Lechia Dzierżoniów 1-5 Ślęza Wrocław
Górnik Polkowice 1-1 Stal Brzeg
Ruch Radzionków 1-6 Zagłębie II Lubin
Agroplon Głuszyna 5-2 Miedź II Legnica
Piast Żmigród 3-0 Gwarek Tarnowskie Góry
Warta Gorzów Wielkopolski 0-1 MKS Kluczbork
Foto-Higiena Gać 2-0 KS Stilon Gorzów Wielkopolski
Rekord Bielsko-Biała 1-0 Pniówek Pawłowice Śląskie

IV liga wielkopolska
Kotwica Kórnik 5-1 Polonia Kępno
LKS Gołuchów 1-2 Centra Ostrów Wielkopolski
Lubuszanin Trzcianka 2-1 Warta Międzychód
Pogoń Nowe Skalmierzyce 2-1 Zjednoczeni Trzemeszno
Obra Kościan 0-1 Victoria Września
Tarnovia Tarnowo Podgórne 5-1 Sokół Pniewy
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 3-4 Unia Swarzędz
Polonia 1912 Leszno 2-2 Olimpia Koło
Krobianka Krobia 2-3 Nielba Wągrowiec
Orkan Śmiłowo 1-2 KS Opatówek

IV liga opolska
Skalnik Gracze 3-1 Porawie Większyce
MKS Gogolin 1-0 OKS Olesno
Małapanew Ozimek 5-2 Polonia Głubczyce
Victoria Chróścice 2-3 TOR Dobrzeń Wielki
Piast Strzelce Opolskie 1-0 Pogoń Prudnik
Swornica Czarnowąsy 1-1 Start Namysłów
LZS Starowice 2-3 Polonia Nysa
Chemik Kędzierzyn-Koźle 3-2 KS Krapkowice

Klasa międzyokręgowa: Kalisz-Konin
Polonus Kazimierz Biskupi 1-1 Stal Pleszew
Victoria Ostrzeszów 2-2 Orzeł Mroczeń
Odolanovia Odolanów 2-3 Piast Kobylin
Astra Krotoszyn 3-0 Tulisia Tuliszków
Raszkowianka Raszków 2-5 GKS Sompolno
Piast Czekanów 1-4 Wilki Wilczyn
SKP Słupca 1-1 Tur 1921 Turek
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 2-2 Zieloni Koźminek

kaliska klasa okręgowa
WKS Witaszyce 6-1 Victoria Laski
CKS Zbiersk 2-1 Prosna Kalisz
LZS Cielcza 4-0 Olimpia Brzeziny
LZS Doruchów 2-1 Victoria Skarszew
GKS Rychtal 4-0 Barycz Janków Przygodzki
LKS Czarnylas 0-4 Zefka Kobyla Góra
Korona/Pogoń Stawiszyn 1-1 Pogoń Trębaczów
GKS Żerków 2-3 GKS Grębanin

kaliska klasa A, gr. 1
RKS Radliczyce 2-3 Pelikan Nowy Karolew
Czarni Dobrzyca 3-0 KS Kościelna Wieś
LZS Godziesze 8-3 Prosna Chocz-Kwileń
Żaki Taczanów 1-0 LKS II Gołuchów
Sokoły Droszew 3-1 Gladiatorzy Pieruszyce
Ogniwo Łąkociny 3-1 Szczyt Szczytniki
Jaskiniowiec Rajsko 1-1 Grom Golina

kaliska klasa A, gr. 2
LZS Czajków 3-2 Sulimirczyk Sulmierzyce
Wielkopolanin Siemianice 1-4 OKS Ostrów Wielkopolski
Zawisza Łęka Opatowska 5-1 Ostrovia 1909 II
KS Rogaszyce 0-1 Strażak Słupia
Pelikan Grabów 0-4 Sokół Świba
Płomień Opatów 3-2 Sokół Bralin

sieradzka klasa A, gr. 1
LZS Kurów 2-2 GLKS Biała
Start Łubnice 0-2 Sparta Mokrsko
Prosna Wieruszów 6-1 KS Kraszkowice
LZS Łaszew 7-0 Orzeł Galewice
Warta Osjaków 8-0 LZS Trębaczew
LZS Kiełczygłów 3-0 LKS Wierzchlas
GLKS Strzelce Wielkie 0-1 LZS Krzyworzeka
Prosna Wyszanów 6-1 Jaga Lututów

wrocławska klasa A, gr. 2
Widawa Kiełczów 3-5 Lotnik Twardogóra
Plon Gądkowice 5-3 Błysk Kuźniczysko
Zenit Międzybórz 3-0 Iskra Pasikurowice (wo)
Burza Godzieszowa 7-2 KS Dobroszów
KS Łazy Wielkie 4-3 LZS Solniki Małe
Pogoń Syców 1-0 KS Łozina
Barycz Milicz 0-3 Barycz Sułów

kaliska klasa B, gr. 3
KS Hanulin 6-3 Zryw Kierzno
Polonia II Kępno 1-2 LZS Ostrówiec
Masovia Kraszewice 9-0 LZS Mikorzyn
LZS Trzcinica 0-4 Lilia Mikstat
LZS Siedlików 4-2 Dąb Dębnica

Autor: daniel.tarchala@radiosud.pl