26 września 2020, 13:01

Teraz

13°

Sport

A A A

PIŁKA NOŻNA: Kolejka ligowa 8/9 sierpnia

III liga grupa:2
Bałtyk Koszalin 3-4 Bałtyk Gdynia
Sokół Kleczew 1-1 Pomorzanin Toruń
Unia Janikowo 0-3 Polonia Środa Wielkopolska
Mieszko Gniezno 0-6 Nielba Wągrowiec
Jarota Jarocin 1-1 Kotwica Kołobrzeg
Elana Toruń - KP Starogard Gdański 21 października, 17:00
Górnik Konin 1-2 Gryf Wejherowo
Radunia Stężyca 5-1 Świt Skolwin (Szczecin) 
Chemik Police 0-6 Gwardia Koszalin
GKS Przodkowo 4-2 Unia Swarzędz
Flota Świnoujście 2-2 Pogoń II Szczecin

III liga, grupa 3
Foto-Higiena Gać 1-4 Ruch Chorzów
Warta Gorzów Wielkopolski 1-3 Polonia-Stal Świdnica
MKS Kluczbork 2-0 Górnik II Zabrze
Piast Żmigród 0-3 LKS Goczałkowice Zdrój
Ślęza Wrocław - Pniówek Pawłowice Śląskie 23 września, 16:00
odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Zagłębie II Lubin 3-1 Miedź II Legnica
Polonia Bytom - Gwarek Tarnowskie Góry 14 października, 15:00
odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Rekord Bielsko-Biała 2-1 Stal Brzeg
Polonia Nysa 0-5 ROW 1964 Rybnik

IV liga wielkopolska
Polonia Kępno 0-1 Polonia 1912 Leszno [FILM]
Krobianka Krobia 2-3 Victoria Września
Wilki Wilczyn 1-0 Victoria Ostrzeszów
Tarnovia Tarnowo Podgórne 1-1 Pogoń Nowe Skalmierzyce
Lubuszanin Trzcianka 5-3 KKS 1925 II Kalisz
Olimpia Koło 1-0 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
GKS Dopiewo 0-0 Warta II Poznań
Warta Międzychód 3-1 Centra Ostrów Wielkopolski
Odolanovia Odolanów 0-2 LKS Gołuchów
Kotwica Kórnik 2-3 Obra Kościan
Iskra Szydłowo 3-1 TPS Winogrady (Poznań)

IV liga opolska
Victoria Chróścice 2-1 OKS Olesno
Unia Krapkowice 4-1 LZS Walce
GKS Głuchołazy 0-7 LZS Starowice Dolne
Ruch Zdzieszowice 2-2 Małapanew Ozimek
Skalnik Gracze 2-1 MKS Gogolin
Start Namysłów - Agroplon Głuszyna odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
LZS Skorogoszcz 2-2 Piast Strzelce Opolskie
Swornica Czarnowąsy 1-2 Polonia Głubczyce
Fortuna Głogówek 0-5 Chemik Kędzierzyn-Koźle
Porawie Większyce 4-0 Odra II Opole
Olimpia Lewin Brzeski 2-0 Pogoń Prudnik

V liga, grupa: wielkopolska 3
Astra Krotoszyn 1-2 Stal Pleszew 
Piast Czekanów 2-5 Polonus Kazimierz Biskupi 
Orzeł Mroczeń 3-1 Raszkowianka Raszków
MKS Dąbie 0-2 SKP Słupca
Lew Pogorzela 2-3 Piast Kobylin
KS Opatówek 6-3 Tulisia Tuliszków
GKS Sompolno 1-2 Victoria Skarszew
GKS Rychtal 1-1 Vitcovia Witkowo
Zjednoczeni Rychwał 2-3 Zefka Kobyla Góra

Wielkopolska okręgówka gr. 6
Prosna Kalisz - pauza
CKS Zbiersk 3-1 Barycz Janków Przygodzki 
Zawisza Łęka Opatowska 0-0 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
Jarota II Witaszyce 7-0 Zieloni Koźminek 
Strażak Słupia 3-2 Grom Golina
GKS Grębanin - LKS Czarnylas 11 sierpnia, 18:30
Pelikan Grabów nad Prosną 2-0 LKS II Gołuchów
Olimpia Brzeziny 2-1 LZS Czajków
Ogniwo Łąkociny 5-2 LZS Doruchów

sieradzka klasa okręgowa
LZS Masłowice 1-2 Słowian Dworszowice
MLKS Konopnica 9-0 Victoria Szadek
Tęcza Brodnia 5-1 Sommer Zapole
KS Karsznice (Zduńska Wola) 0-0 LZS Brąszewice
Hetman Rusiec 2-2 Warta II Sieradz 
LKS Chojne 2-2 TS Janiszewice
Prosna Wieruszów 1-2 KS Wieluń

Autor: daniel.tarchala@radiosud.pl