Teraz

Sport

A A A

PIŁKA NOŻNA: Okręgówka dla Wyszanowa?

Prosna Wyszanów ograła lidera, LKS Masłowice, 2:0 i zajęła czołową pozycję w A-Klasowej tabeli. Piłkarze oraz kibice już czują smak rozgrywek w okręgówce.

Niedzielny mecz z Masłowicami był w zasadzie jednostronnym widowiskiem Prosny Wyszanów. Gospodarze pierwszego gola zdobyli w 35 minucie po bezbłędnym trafieniu Błażeja Gochy. Drugi strzał na przypieczętowanie dobrej formy ten sam zawodnik oddał w drugiej połowie spotkania. Masłowicom udało się co prawda zaaplikować jedną bramkę, jednak po konsultacji z sędzią liniowym arbiter uznał, że piłkarz gości pomógł sobie przy tym ręką.

Prosna Wyszanów obecnie posiada 59 punktów a dotychczasowy lider o dwa punkty mniej. Za tydzień drużyna z gminy Wieruszów zagra ostatni mecz na wyjeździe z Kurowem a wicelider podejmuje Rolnika Skąpa.

Autor: patryk.hodera@radiosud.pl