26 kwietnia 2024, 15:16

13°

PIŁKA NOŻNA: Wysoka wygrana Osieka na podsumowanie ciężkiej rundy jesiennej

KS Osiek na zakończenie rundy jesiennej odniósł wysokie zwycięstwo 5:1 (1:1) nad UKS Ustków. Mecz rozegrano w sobotnie popołudnie w gminie Galewice.

Gospodarze zdobyli prowadzenie w 15 minucie po golu Łukasza Iwanetzkiego. Ustków wyrównał w 39 minucie. W drugiej połowie szalę zwycięstwa w kierunku Osieka zaczął przechylać Łukasz Iwanetzki. Kolejną bramkę dla Osieka zdobył Marcin Semba. Następnie sytuację z rzutu karnego trafnie wykorzystał Dawid Kowal. Całość przypieczętował Marcin Semba.

Skład KS Osiek: Bartłomiej Lemanik, Sebastian Panek, Tomasz Hojeński, Patryk Pisula, Błażej Owczarek, Piotr Juszczak, Dawid Kowal, Hubert Dąbrowski, Wojciech Kurzyński, Łukasz Iwanetzki, Marcin Semba. Z ławki: Brajan Wysota, Dawid Walczak, Piotr Rudnik, Sebastian Mieszała, Kamil Żółtowski.

Po 13 kolejkach KS Osiek ma 11 punktów. Drużyna ma na swoim koncie 3 wygrane, 2 remisy oraz 8 porażek. Bilans bramkowy to 26/31.

Autor: patryk.hodera@radiosud.pl