11 kwietnia 2021, 18:32

Teraz

14°

Sport

A A A

PIŁKA RĘCZNA: Młodziczki SPR Kępno wygrały z Olimpijczykiem Budzyń 29:11

Młode zawodniczki SPR Kępno pokonały Olimpijczyka Budzyń 29:11 (13:3). Było to kolejne spotkanie w ramach rozgrywek Ligi Wielkopolskiej Młodziczek.

Nasz zespół dominował na parkiecie przez całe spotkanie. - Początek spotkania był dosyć nerwowy, ale też dziewczęta odczuwały trochę przemęczenia. Jechaliśmy na mecz ponad 300 km, a dzień wcześniej graliśmy spotkanie z liderem. Ale akurat z Budzyniem wychodziło nam wszystko. Przeczuwałem już po porażce z Bukiem zagramy o wiele lepiej  - mówił Radiu SUD trener SPR Maciej Nowicki.

Nasze dziewczęta w stawce 10 zespołów plasują się na 4 miejscu. - Przed nami są trzy najlepsze zespoły, które grają w swoim roczniku. My grając młodszymi dziewczynami plasujemy się tuż za nimi i to dobrze wróży na przyszły sezon - dodał trener Nowicki.

Skład SPR: Oliwia Sobczak (7), Vanessa Mączka (7), Maja Piątek (6), Lena Pacyna (2), Agata Wywijas (2), Marta Noculak (2), Kinga Wróbel (1), Wiktoria Wąsala (1), Maja Karbowiak (1), Paulina Kalarus, Wiktoria Mikołowska, Maja Karkowska, Maria Mikołajczyk, Kinga Wiatrak

Autor: daniel.tarchala@radiosud.pl