27 kwietnia 2024, 01:50

SIATKÓWKA: Pierwszy ligowy mecz siatkarek w barwach WKS Prosny

Siatkarki Prosny Wieruszów w sobotę zagrały pierwszy ligowy mecz. Spotkanie w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 zakończyło się zwycięstwem 0:3 MKS SKIER - VIS Business Center Skierniewice.

I set (12:25)

II set (18:25)

III set (16:25)

Pierwszy set to zdecydowana przewaga zawodniczek ze Skierniewic. - O pierwszym secie nawet nie chcemy pamiętać - komentuje Marta Mamczak. - To był nasz pierwszy mecz, odczuwałyśmy presję związaną z inauguracją tych rozgrywek. W drugim secie już to wyglądało dużo lepiej, miałyśmy co pokazać. Oczywiście żałujemy, że jest taki wynik. Na pewno będziemy walczyć w kolejnych meczach. Zespół ze Skierniewic raczej pretenduje do pierwszych miejsc w tabeli. Wiedziałyśmy, że są to doświadczone zawodniczki z dłuższym stażem. Nie załamujemy się, na pewno będziemy walczyć o lepsze rezultaty w kolejnych meczach.

Kolejny mecz już w czwartek. Zawodniczki wyjadą walczyć o pierwsze punkty do Ozorkowa.

Autor: patryk.hodera@radiosud.pl